Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Intimna nega in zdravljenje vaginalnih okužb Srbečica in pekočobčutek v predelu vaginalne odprtine

Srbečica in pekočobčutek v predelu vaginalne odprtine

Pozdravljeni!
Potrebujem pomoč. Stara sem 17 let imam fanta ze dalj časa in sva že večkrat imela spolni odnos brez kondoma ampak prej ni bilo nobenih zapletov. Pred tremi dnevi me je zelo začelo srbeti v predelu vaginalne odprtine. Srbenje se je po dnevu stopnjevalo v pekoč občutek, težko sedim in stojim saj peče ali srbi. Nimam veliko belega toka kar je zame nenavadno ker ga imam ponavadi kar precej. Ko sem pogledala v ogledalo sem videla takšno belo zdrizasto snov. Dva dni si že mažem z Bepanthenom in stanje se je na izgled malo izboljšalo vendar me je danes malo peklo med urineranjem. Kaj mi svetujete da naredim, saj nočem povedati staršem, ker bi izvedeli da sem že imela spolni odnos?

Hvala za vašo pomoč!

Pozdravljeni!
verjetno je prišlo do vnetja nožnice. Ali je povzročitelj bakterija ali glivica ne vemo, zato bi bilo najbolje, da v lekarni kupite test (canestest), ki vam loči povzročitelja in potem lahko ustrezno zdravite. Glede na to, da ste že imeli spolni odnos, pa bi vam priporočila tudi čimprejšni obisk pri ginekologu.

*** Lep pozdrav, Urška Bizjak Ogrinc Juna d.o.o. http://www.juna.si

New Report

Close