Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Intimna nega in zdravljenje vaginalnih okužb Boleca noznica in pekoce uriniranje

Boleca noznica in pekoce uriniranje

Zdravo,
v soboto sva s fantom imela kar burni seks, ki je trajal 1h, probala sva tudi nove polozaje… Ze vmes, sem zacutila, da noznica ni vec vlazna, tako da me je postopoma zacelo boleti… Naslednji dan, je bilo vse ok. V ponedeljek pa se je pojavila tezava. In sicer me zelo boli noznica. Ob pritisku in dotiku samo s prstom me zaboli, pri uriniranju me zelo pece. Spolni odnos zaradi bolecine ni mozen. Tudi vstavitev tampona ni mozna. To sedaj traja ze 4dni, bolecina pa se ne manjsa. Vendar ker sem namenila veliko pozornost temu problemu, sem ugotovila, da me boli predvsem desna stran noznice. Pri uriniranju tako npr ce se osredotocim in uriniram bolj na levi strani me ne pece. Prebrala sem kar nekaj clankov, je mozno da gre za glivicno vnetje ali vaginalizem? Izcedka nimam, le bolecine. Tudi ce sedim (npr voznja s kolesom je nemogoca) me boli.
Ali pa je morda kriv malo bolj divji spolni odnos in se bo vse skupaj zacelilo?
Kontracepcijske tablete jemljem 1mesec, s fantom sva aktivna, vendar nihce od naju ni imel veliko partnerjev.
Ali je morda krivo tudi to, ker sedaj uporabljam chilly milo in se po vsakem spolnem odnosu umivam temeljito in izpiram (samo z vodo sicer)?

Kaj svetujete, pocakam se in vidim ce bo tezava izginila, drugace grem h ginekologu na pregled?

Ze vnaprej se vam zahvaljujem za koristen odgovor saj se z problemom soocam prvic!

Pozdravljeni,

mogoče moj odgovor ni več aktualen. Najbolje, da počakate. lahko je reakcija na divji seks in posledično pride do otekline, lahko tudi kakšnih odrgnin. Če ni izcedka, verjetno ne bo vnetje.

*** Lep pozdrav, Urška Bizjak Ogrinc Juna d.o.o. http://www.juna.si

New Report

Close