Najdi forum

Ne vem, ali sem okužena

Pozdravljeni,

Pred dvema mesecema sem imela nezaščiten spolni odnos z osebo, katere v resnici nisem poznala. Po enem mesecu sem obiskala ginekologinjo, kjer bi lahko opravila pregled, da ugotovim, če sem kaj staknila. Nisem pa imela nobenih simptomov, ki bi kazali na kakršno koli okužbo.

Naj omenim, da sem stara 18 in mi zaradi neprisotnosti simptomov ginekologinja ni opravila pregleda, saj pred 20.letom ni baje dovoljeno.

Ker pa vem, da se pri nekaterih spolno prenosljivih boleznih simptomi sploh ne pokažejo, predvsem pri kakšni klamidiji, ki lahko pusti hude posledice, sem še vedno zelo zaskrbljena, ta nevednost mi ne pusti spati.

Ali naj se še enkrat oglasim pri ginekologinji in še enkrat razložim situacijo? Res ne vem, kaj naj naredim…

Hvala za odgovor!!

Pozdravljeni,

razumem da vas skrbi, a mislim, da se ni potrebno vznemirjati, če nimate popolnoma nobenih težav. Najbolj vas obremenjuje misel, da ste bili z nekom, ki ga ne poznate in to vas navdaja s skrbjo in nemirom. Običajno bi tudi klamidija dala kakšen znakec, saj se vsaka, ki ima prvič spolni odnos z nekim novim partnerjem, tudi ne da testirat. Varen pa nisi niti s partnerjem, ki ga zelo dobro poznaš.

*** Lep pozdrav, Urška Bizjak Ogrinc Juna d.o.o. http://www.juna.si

New Report

Close