Najdi forum

Teorija kozarca?

Na vas se kot na strokovnjakinjo obračam z nekaj vprašanji, ki so zagotovo nenavadna, mogoče celo čudna, pa vendar mi povzročajo vsaj negotovost, če že ne tesnobe.

Gre namreč za vprašanje “čistosti” ženskega telesa, potem, ko je ta imela spolne odnose z drugimi moškimi. Kdaj namreč na človeški sluznici ni več sledi “tujega” telesa, na primer penis in nožnica?

Ne gre toliko za vprašanje morale ampak zgolj dejstev. Zadeva mi ne da miru, odkar sem sem videl in slišal kar sam imenujem “teorija kozarca” in sicer: Zunanji del (penis) je mogoče popolnoma očistiti, notranjosti (vagina) pa nikdar več, potem, ko je bila “uporabljena”.

Upam, da ne bom povzročil kaj hude krvi, ker moj namen definitivno ni pravokacija.

Hvala in lep pozdrav

Pozdravljeni,

kljub vsemu je to bolj filozofsko vprašanje. Dejstvo je, da v vagini že pa parih dneh ni moč več z brisom določiti tuje DNK (to počnemo kadar gre za sum posilstva), tako da je ta proces zelo hiter. Dejstvo je tudi, da lahko vagino speremo z vaginalnimi pršili, a mislim, da to ni potrebno, če ni postavljena medicinska indikacija. Upam, da vam je bilo v pomoč. Osnova vsemu v ozadju pa je seveda zaupanje in ljbezen ne glede na preteklost.

*** Lep pozdrav, Urška Bizjak Ogrinc Juna d.o.o. http://www.juna.si

New Report

Close