Najdi forum

Kaj naj naredim

Pozdravljeni,
Ne vem, če sem izbrala pravi forum. A koža med nožnico (tudi del okoli nožnice) in anusom in tudi višje od anusa je stalno pordela in ko se obrišem me peče (ne znotraj, ampak zunaj). Ko pogledam v ogledalo vidim živo rdečo barvo – to je pekoč del… In to ne morem in ne morem pozdraviti. Sem bila na pregledu zaradi hemeroidov, pa je ugotovil, da jih nimam, ampak da koža je pa res pordela. In to je vse. Včasih vidim tudi bele pikice na koži. Ko pa odvajam imam velikokrat sluz (prozorno ali rjavkasto, včasih belo).
Res bi se rada znebila tega pekočega občutka (začelo se je lansko leto). Malo sumim, da sem se nekaj nalezla od mačka, ki je bil bolan in je stalno ležal na klopi, kjer sem sedela jaz in je stalno kihal iz izločal ogromno sluzi s kihanjem (ko se je pritepel je bil že bolan), tako veliko, da je bilo okoli njegove sklede vse od te sluzi, ravno tako pa je bilo na klopi, a je zaradi bolezni umrl (iste simptome kot mačja levkoza, ker ni bil prvi maček s temi simptomi, le s to razliko, da drugi niso izločali sluzi s kihanjem). Kaj mi svetujete? Začasno pomagajo edino le vlažni robčki proti hemeroidom. Sprva ko jih dam na kože me zelo zapeče, nato pa je nekaj časa bolje. Tudi ginekologu sem omenila, menil je, da so glivice, dal mi je tablete, a ni bilo nič bolje.
Hvala za odgovor. Videti sem naravnost obupno, skratka za nikamor.

Pozdravljeni,

lahko bi bilo marsikaj. Glivice najmanj verjetno. Gotovo pa je, da je koža vneta (bakterije?) in bi bilo potrebno zdraviti z antibiotičnim mazilom ali steroidi (za kratek čas), ki zmanjšajo vnetje in da se koža umiri potem se bo tudi lažje pocelila.

*** Lep pozdrav, Urška Bizjak Ogrinc Juna d.o.o. http://www.juna.si

New Report

Close