Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Intimna nega in zdravljenje vaginalnih okužb Bolecine med spolnilm odnosom, napihnjenost

Bolecine med spolnilm odnosom, napihnjenost

Pozdravljeni,

Stara sem 26 let. KT Yasminelle jemljem ze neprekinjeno dobrih 10 let. V zadnjem casu (od decembra) 2015 imam tezave z ponavljajocimi izcedki. Na ginekoloskem pregledu so ugotovili prisotnost Candide. Vendar je zaradi ponavljajocih tezav v Maju ginekolog ponovno opravil pregled in tokrat je pokazalo, da Candida vec ni prisotna. Sestra me je poklicala po telefonu in dejala da je vse pokazalo vredu. Nevem vec kaj naj naredim. Izcedki se se zmeraj ponavljajo. Naj povem, da imam v zadnjem casu tudi bolecine med spolnim odnosom tako da je res zelo neprijetno saj se z partnerjem le temu zaradi bolecin izogibama. Ko pa pride do tega je spet enako. Zadnja dva tedna se je pojavila se blaga bolecina v spodnjem delu trebuha, obcutek neprestanega tiscanja na vodo oziroma samo obcutka ter res huda napihnjenost trebuha. Zanima me kaj bi lahko bilo narobe. Ko sem brskala po spletu sem namrec med simptomi, ki jih navajam zasledila rak jajcnikov in sem se res zelo ustrasila. :/ Dober mesec nazaj mi je ginekolog kot sem omenila vzel bris in naredil tudi ultrazvok z napravo, ki jo je vstavil v noznico. Ali bi potem takem videl tudi ce je kaksna tezava z jajcniki?

Za odgovor se vam ze vnaprej res najlepse zahvaljujem!!

Pozdravljeni,

ce je prisoten izcedek brez vonja in tezav, ne bo hudega. Ce vas tisci na vodo in boli v spod. delu trebuha, bo potrebno izkljuciti uroinfekt. Rak jajcnika nikoli ne boli in ce ste imeli UZ pri ginekologu je to povsem v redu.

*** Lep pozdrav, Urška Bizjak Ogrinc Juna d.o.o. http://www.juna.si

New Report

Close