Najdi forum

Spostovani,

Če potegnem kozico nad klitorisom maximalno nazaj, vidim pod kozico na levi strani bel izpuscaj oz. belo zatrdlinico oz. bunkico.
Mislim, da je na mestu, kjer se kozica dotika klitorisa in tisti izpuscaj je na otip preko kožice zelo trd, kozica je nad njim pa rdeca in malo dvignjena. Zdi se, da bil ta izpuscaj lahko bil na notranji strani kozice, ker je zelo skrit in se vidi le, ko potegnem kozico nazaj.

Tega pred 1 mesecem še nisem imela, sem pa to opazila pred 14 dnevi.

Imela sem sicer ze kakšno zatrdilinico na sramnih ustnicah, ki mi je potem po jemanju amoskiklava (zaradi drugih težav) izginila.

Sedaj se sprašujem, ali bi mi tudi tu lahko pomagala kakšen antibiotik?
Se za kaj takšnega lahko predpiše antibiotik?

Večkrat sem sicer videla kakšne bele oblogice pod kožico klitorisa, in ko sem uporabila Octenisept, so se po 2 dneh sčistile.
Sedaj to področje razkužujem z Octeniseptom že 14 dni, pa še vedno vstraja ta zatrdilinica.

Ali bi taka zatrdlinica lahko bila tudi glivičnega izvora?

Imate kakšen nasvet, zakaj se mi pod kožico kar naprej pojavljajo neke bunkice? Sem imela že tudi bunkico, ki pa je bila takrat črne oz. temno rjave barve…

Pozdravljeni,

težko vam kaj pametnega svetujem glede tega. Bi bilo potrebno videti. Lahko je tudi povsem običajen mozoljček, ki se pojavi kjerkoli na koži ali pa kaj drugega.

*** Lep pozdrav, Urška Bizjak Ogrinc Juna d.o.o. http://www.juna.si

New Report

Close