Najdi forum

Koliko kg na to višino?

Koliko kg se vam zdi najbolj idealno za višino 166 in žensko staro 40 Let?
Koliko pa bi bilo za vas že premalo-torej kaj je preniska teža?

Teža 48 kg je že za vas preniska teža?

Manj kot 55kg ne.

ne,če imaš prsi in lepo ritko,če pa si presušena pa sama veš, ko se pogledaš !

nova
Uredništvo priporoča

Jaz imam v primerjavi s tvojimi merami 8 kg več pa mi gre prav na živce, ker mi zadnje čase non stop govorijo, da sem suha…
Sicer pa odvisno od konstitucije, bi rekla.

…preniZka…

Sama ima ravno toliko kil in let, samo 10 cm manj pa mi marsikdo reče, da sem suha. Glede na to, je tvoja idealna teža po mojem mnenju 10 kil več.

stara 30ler, 166 in 55kg=sem idelna.

Res odvisno od konstitucije. Jaz sem cirka taka kot ti in se zdim sama sebi ok, komu sem suha, komu pa čist v redu.

po moje absolutno prenizka-saj so te same kosti
10 kil zraven, pa bos vitka…ce bi bla moski, takih suhic sploh opazila nebi

Prenizka.

Sem imela sodelavko, ki je imela manj cm in se je na moč trudila, da bi prišla vsaj na 50 kg, ker je bila res suha.

No, jaz imam 1 cm in 10 kg več.

*********************************************************************** http://galerija.over.net/main.php/v/ustvarjanje/Vladka+K/

pri taki visini imas komot lahko 60 kg, seveda lepo porazdeljenih, telo napeto, telovadba dela čudeže! Jaz sem 1.70 in imam 65 kg in nikjer duga o debelosti. Ni vse v teži veš, eni imamo težke kosti in smo kljub teži popolni..en je lahko lahek in ves špehast…

Jaz jih imam na to višino 66 in nisem debela.Ne morem si misliti,kaka bi bila z 20 kg manj.

Težko je reči tako na daljavo, ker je vse odvisno od konstitucije, od razporejenosti kg,…jaz jih imam pri 165cm 50kg pri 42 letih in sem max zadovoljna. Saj mi kateri mogoče reče, da sem suha, a to najbolj take bolj sočne…meni je najbolj pomembno, da sem zadovoljna sama s seboj, kaj si drugi mislijo, mi ne pomeni veliko. Imam pač srečo, da so kljub manjši kilaži joškice polne in ritka napeta in da nisem kost in koža.
Meni je tvoja kilaža čisto ok, za druge pa najbrž ne! važno je, kako se počutiš ti!

Spet ena, ki na forumu uči pravopis! Le tako naprej!

Pri tej višini je zame o.k. teža med 58 in 62 kil. 48 absolutno premalo.

http://med.over.net/za_bolnike/telesna_masa.php

Po tej logiki je to podhranjenost.

Ena je našisala da manj kot 55 ne. Ni res. Jaz imam veliko manj pa imam lepo postavo.

Na to višino je okvirno priporočljivo:

Za ženske 166-110=56kg
za moške 166-100=66kg

Ne, idealna.

Nina Pirnat, dr.med., spec.epid.

Premalo. Vsaj čez par let bo bolje, da boš dobila kakšno kilco, drugače boš res izgledala grdo, kot presušena kost in koža. Treba se je zavedati, da si tako vitkost lahko privoščijo mladenke, medtem ko starejše ženske izgledajo uvelo, žal.
Moje lastne izkušnje, pri manjši višini in večji teži so me imeli za anoreksično. Pa več sem jih slišala od moških, kot od žensk, čeprav sploh nisem bila dila in ploh.
Sem potem namenoma dobila ene 3kg, pa je tudi meni bolj všeč in se jih trudim obdržati.
Sem pa malce starejša kot ti.

New Report

Close