Najdi forum

V reklami za leclerc sem videla šotor za 6 oseb in me zanima, če ga je že kdo videl. Sem v dilemi, če ga naj kupim.

Na forumu travel.over.net imaš kar nekaj o nakupu šotora. Ne vem, kakšen je ta v leclercu, ampak menda je važno, kakšen vodni stolpec ima. Pa varjene šive. Pa odvosno za kaj ga rabiš.
Jaz tudi kupujem šotor, pa bom verjetno kupila kar takega, ki se postavi »v 2 sekundah« :)))

Jaz pa sem že kupila tega, ki se postavi v 2 sekundah in je super. Pa ima varjene šive in 2000mm vodnega stolpca. Pa še lep je 🙂 No, za tistega iz leclerca ne vem, vem pa, da se mi nebi dalo 1 uro postavljat šotora vsakič posebej. Če pa ga kupiš, pa preveri vodni stolpec, varjene šive, (kot je bilo že omenjeni) pa zračni most (ali ga ima), pa kvaliteto klinov. Pomembno je tudi, kako čvrste so palice za sestvljanje, da se ne zlomijo tako hitro.

nova
Uredništvo priporoča

Tole “v dveh sekundah” bi pa mene močno zanimalo, ker zdaj imamo “v dveh urah, pol pa še podrobnosti” 🙂
Kje ste kupile, cena, za koliko oseb ali pa link … že vnaprej hvala!

Jaz sem gledala tele http://quechua.50webs.com/ponudba.html

Me bolj zanima, kako je z zlaganjem?

Tudi jaz sem kupila preko tega linka. Zlaganje ni problem, parkrat probaš in gre. Poleg tega je vse narisano v vrečki od šotora in sploh ni problem. Sem pa letos videla, da so naredili nek samopostavljivi šotor s stalno višino “base”, v katerega lahko postaviš mizo in stole, na njega pa priklopiš manjše šotore. Zgleda super. Močno razmišljam o nakupu. 🙂

Jaz prodam šotor, kupljen v leclercu, za 6 oseb nikoli postavljen

New Report

Close