Najdi forum

rabljena kolesa v Mariboru

Spet bi vas prosila za pomoč. Želim kupiti eno rabljeno žensko kolo s košarico…tako klasično mestno. Pa pojma nimam kje v Mariboru (ali bljižnja okolica) prodajajo rabljena kolesa?

Hvala in lep dan še naprej

Se mi zdi, da jih imajo na Pobrežju; tam nasproti bivše občine; zraven pokopolališča.

acjom, najlepše hvala za informacijo!

Lep dan še naprej

nova
Uredništvo priporoča

Pozdrav.rabljena kolesa prodajajo na radvanjski cesti reče se rampre malo pred borštnikovo če veste kje je to,ali pa tudi na mladinski na policijski postaji,tam imajo zelo lepa kolesa in cene so tako nizke da dol padeš pa tudi druge uporabne predmete prodajajo samo mogli bi se pozanimat kdaj imajo ker mislim da je le enkrat letno.jaz sem tam kupila kolo ki pride v trgovini 200 e za samo 25e.ne zabavam se resno vam govorim.

kje je ta mladinska na policijski postaji v mariboru? bi res lepo prosila za odgovor

Mateja ! Policijska postaja je v Maistrovi ul. št. 1, vendar koles ne prodajajo tukaj ! Temveč je vsako leto v aprilu ali pa v maju licitacija koles, ki izvirajo iz kaznivih dejanj ali pa so drugače najdena in se njihovi lastniki ne javijo v Trubarjevi ulici. Natančen naslov in čas te prodaje je objavljen v večeru in v dobro jutro ter žurnalu, zato se ti splača malo spremljat kdaj to bo, ker so cene res ugodne. LP

ja samo js bi ze zdaj rabla eno kolo. sm studentka pa se mi res ne da iz enga konca na drug konc mesta pes hodit. tak da bi res lepo prosla ce se obstaja kje kaksna trgovina z rabljenimi kolesi?pa da bi seveda bilo ugodno.ali pa ce jih kdo prodaja, bilokaj?

Živjo!

Imam enak problem z nabavo kolesa in me pravtako zanima kje bi se dalo v LJUBLJANI ali okolici seveda kupiti rabljeno žensko kolo. Predvsem bi ga rabla za vožnjo do faxa. Tak da bi prosila če mi kdo zna pomagat in svetovat kje bi našla tako trgovino.

l.p

jaz mam enga doma viška, doma sem pa iz okolice celja. Ga pride kdo iskat?

Poglejte pri raznoraznih mojstrih, ki kolesa popravljajo, mi imamo enega v domači ulici in ima na razpolago malo morje rabljenih koles po ugodni ceni, sestra ga je kar pri njemu vzela.

IONIM kje pa v mariboru je ta stric???

lp

Sem odgovarjala Niji, njo je zanimala Ljubljana. O MB nimam pojma ; )

no za rabljena kolesa v mb se lahko oglasite kar na št 040812721,lp

Mene tudi zanima, kej v MB pradajajo rablena kolesa. Lahko kdo pove točen naslov, ne pa tam nekje…pa tistega časa nkeje.

Lep pozdrav. K.

bordo rdeče kolo s košarico je bilo ukradeno moji mami par dni nazaj.. tako, da če boste kaj podobnega kupovali… :S

jst mam rumen kolo že 7 let pa še ga bom mela

Živjo,

prodaja kdo mogoče žensko kolo v mb? Mogoče kdo ve, kje se prodajajo?

Hvala

Jaz prodajam 2 kolesa 24 colska.

tel 040436698
tu je eno
24 – colsko gorsko žensko – otroško kolo DOUGLAS FREEDOM – LEP
Cena: 79,00 EUR
Številka oglasa na bolhi: 1279006184

Prodam 24 col-sko gorsko – cestno kolo DOUGLAS FREEDOM! Kolo je zelo lepo ohranjeno in pripravljeno za uporabo! Trpežno lahko kolo! Z zelo natančnimi prestavnimi razmerji.Zelo udoben sedež! Sodobna prestavna ročica! Primerno za ženske oziroma punce! Kolo Ima 21 prestav, tako da hribi, kot tudi ravnina, ne bodo problem! Vreden ogleda in še bolj nakupa!!! Smo iz Maribora-Tezno!

kupir kolo do 15€, samo, da gre.
kontakt: [email protected]

Kupim kolo, moško, izpravno,cena do 25eur, lahko staro, samo da dela vse normalno 🙂 prevzem možen v Lj in okolici

New Report

Close