Najdi forum

Rebra se mi vidijo!!!!:-(

Živjo!

Sedaj bi vas pa še za en nasvet prosila…
Torej..164cm, 50,2kg.

Zajtrk: misliji+jajce+skuta
malica: graham žemlja+piščančje prsa salama
kosilo:pišč.file+zelenjava+solata
malica:tuna v solati+paradižnik
pred vadbo banana
po vadbi: 2beljaka+skuta

čez vikende seveda prekrški v obliki nedeljskega kosila in podobno.
4x na teden aerobika+4Xpump

In vidijo se mi REBRA, kar mi je fuuuul grdo..BLEK!!!!!!
Če pa sačnem bolj “normalno” jest ( npr.špagete, rižoto,…) dobim samo mlahavo rit in na stegnih se mi pozna!
Jaz pa bi rada lepo skladno telo, mišice. Ne pa špeha ali druge skrajnosti-kosti!

Kako naj sedaj to naredim?

Hvala vsem in lp,
ferrari

jebiga men tud, sam sm rajs suha k pa bajsa, pac spodnji del telesa mam kr mocn misicaste noge, zgornj pa bl suh, ceb hotla da bi mela lepe noge bi se zgoraj cist posusila, tako pa sm ubrala srednjo pot 172 in 56 kg,ne presuha ne predebela

v glavnem nimas kej, probi delat jogo al pa pilates

Pretiravaš z rekreacijo zato se pa ne rediš. Ne boj se da bodo šle kile kar v višave če boš 2x na teden mal tekla. Pa število obrokov povečaj na 6 (jej na vsake tri ure po malem) . Če tud to ne bo pomagalo, si kupi gainer v kakšni športni trgovini. Lp

LP ferrari

Mislim, da kr mal oz. kr velik pretiravaš…. Velika sem 164 in imam 44kg pa sem za svojo velikost kr suha pa ne spet tok da se mi vidjo rebra… Mislim kr neki ne vem kaj si hotela s tem povedat da se ti vidjo rebra kao da bi ti pisali zdej si pa fulllll presuha… Kar sploh ni res…. Za svojo velikost imaš čist normalno težo… Mogoče imaš čudno konstrukcijo telesa…

ja sj jst tud tko pravm, konstitucija telesa, joga dosti pomaga pri oblikovanju

Teža ni pravo ogledalo. Moja frendica ima pri 158 50 kg ima fantastično postavo, ker hodi v fitnes in teče. Druga frendica ima pri 165 45 kg in ima zgorni del suh spodni torej trebuh,rito in stegna širša, ker ne športa in preprosto se samo malo prehranjuje. Če prvo in drugo frendico postaviš skupaj prva izgleda veliko bol vitka kot druga pa če prav ima druga manj kg.

Nikki..ampak če še petkrat preberem svoj post, nikjer, tudi med vrsticami ne, nisem zasledila, da sem kje napisala, da sem presuha reva uboga sestradana in se želim zredit?!
Napisala sem samo, da se mi vidijo rebra. In imam mišice, katere sem si pridobila z vadbo. Imam tudi urejeno prehrano. In ja mogoče je to konstitucija telesa, ampak jaz si še vedno želim, da se mi ne bi videla rebra, zato sem vas vprašala za NASVET.

p.s.: Hvala BELANNA in damir:-)

pomoje se bos mogla sprjaznt, razen ce mas speh tm pa se ti ne bo vidl,bols je pol da se ti rebra vidjo

Če bi bili ti tvoji treningi dejansko produktivni potem rižota,testenine ne bi predstavlalo nobenega problema.Tudi pri tvojem razmerju višina -teža dvomim da bo kaj mišic za oblikovanje.

ja res je meni se pa grozno vidi hrbtenica, oz kosti, grdo zgleda kot da bi bla v filmi species, kot kak alien:))

sam nimam kej pac tko je

Svetovala bi ti malček drugačno prehrano in vaje za hrbet, da se napravijo tudi tam mišice. Seveda pa moraš biti vztrajna in po nekem času, boš imela tudi hrbet tak kot si želiš.
Veliko ljudi dela trebušnjake in ne vem kaj na hrbet pa pozabijo.
Poizkusi pa boš videla, se izplača.

Lep pozdrav, Andreja

ja imas popolnoma prav, sem delala tudi vaje za hrbet pa ni posebnega ucinka, pozna pa se malce

Res se ne vidi hitro, vendar če ima kdo težave s hrbtenico, se kmalu čuti, da dela nekaj za sebe.

Ciao, Andreja

Men pa se grozno vidijo kosti na vratu

ST:12 l VI:146 KG:34,5

Kaj je to vzrok prosim za nasvet

New Report

Close