Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Zdravo življenje Gibanje, oblikovanje in krepitev telesa JE KATERI USPELO ODPRAVITI CELULIT????

JE KATERI USPELO ODPRAVITI CELULIT????

lEPO POZDRAVLJENI!
iMAM CELULIT NA STEGNIH IN ZADNJICI,PRED MESECEM SEM ZACELA TELOVADITI,10 MIN.GONIM STEPER,NATO PA TELOVADIM Z UTEZMI.tUDI NA PREHRANO SEM ZACELA PAZITI,IZOGIBAM SE SLADKARIJAM,MASNIM JEDEM IN GAZIRANIM PIJACAM.kAJ SE POMAGA ZA ODPRAVO CELULITA JA PA DA NE POZABIM MASIRAM SE Z vICHIJEVO KREMO TER TUSIRAM Z HLADNO VODO.iMATE SE KAKSEN NASVET,KAKSNE VAJE NAJ DELAM DA ODPRAVIM TO NADLOGO,ALI JE KATERI USPELO ODPRAVITI GA?

lEP DAN VAM ZELIM

Jah jaz bi se ga tudi rada znebila ;-o)
Opazila sem, da si napisala, da uporabljaš Vichijevo kremo in kakšni se ti zdijo občutki? A misliš da ti pomaga? In kakšna je cena te kreme? Že kar nekaj časa obotavljam, da bi si jo kupila pa kar nisem vedela a bi al ne bi ?;-o)
No zdaj sem pa dobila priložnost, da povprašam nekoga, ki jo že uporablja ;-o)

No pa lep deževen pozdrav,

Zaza

Moji dve sodelavki sta jo uporabljali in sta ful zadovoljni. Moram priznati, da je bil eni viden celo cez hlace, sedaj pa ga ne mores vec opaziti cez hlace. Je pa res, da sta se redno mazali zjutraj in zvecer. Pa se porabili sta 3 flaske. Ampak rezultati so baje nad pricakovanji.

LP!

Mislim, da bom tudi jaz poiskusila s tole zadevo :-o)
A ti je mogoče kaj znana cena?

Lp, Zaza

5 tisoč (plus minus par tolarjev)…Nobena se ne spomni tocne cene…..:-)

Lp,

S

Saj ni panike za tolar gor ali dol ;-o)
Vseeno najlepša hvala, mislim, da bom kar nabavila, sej enkrat moraš probat !

Lp, Zaza

Živjo,

ene dva ali tri tedna nazaj je bilo v ponedeljkovem Delu objavljeno, da Vichyjeva krema proti celulitu vsebuje neke dokaj škodljive snovi, ki se iz telesa ne izločijo več. Pa mislim, da je na Starševskem čveku nekdo članek prekopiral. Poglejte v iskalnik.

Po mojem je najboljša pravilna prehrana in telovadba, pa genska zasnova ima tudi nekaj pri tem.

Ciao,
Tadeja

Kako naivno ,samo da plačujete neke denarje,to so vas naplahtali,saj Ženske se vedejo tako ali tako kot KURE,samo da okoli leta brez MOŽGANOV,pa je zdrava BABA.Ne ve kaj bi s svojo RITJO nardila,ne ve pa da NIČ ne zna ,kajti znanje in DELO ter USTVARJALNOST sta cloveški ADUTI.Koliko ljudi je na trgu ,vpraša Mojster .Trije ljudje in pet BAB odgovori vajenc.Kam bomo s temi topoglavimi Ženskami,ki jih je vedno VEČ in PONEUMLJAJO svoje otroke že v rani mladosti ,namesto da bi delale in se UČILE. Resnično BABA rabi MOŠKEGA za komando, drugače dela same NEUMNOSTI.Ali spametovati jo je težko,ker ima premalo MOŽGANOV,ptrebna je VČASIH tudi KREPKA ROKA ,če drugo ne zaleže.Na žalost je tako in resnično tudi.Bog pomagaj,zakaj je pa tako USTVARIL,saj če jo je ustvaril samo za SEX ,potem bi bilo v redu,ali ona hoče KOMANDIRATI ,toda s pmetjo v RITI to ni MOGOČE.Dajte še VI jim (ženskam)Sugerirajte .Naučite se DELATI in USTVARJATI!!!!!

Kako naivno ,samo da plačujete neke denarje,to so vas naplahtali,saj Ženske se vedejo tako ali tako kot KURE,samo da okoli leta brez MOŽGANOV,pa je zdrava BABA.Ne ve kaj bi s svojo RITJO nardila,ne ve pa da NIČ ne zna ,kajti znanje in DELO ter USTVARJALNOST sta cloveški ADUTI.Koliko ljudi je na trgu ,vpraša Mojster .Trije ljudje in pet BAB odgovori vajenc.Kam bomo s temi topoglavimi Ženskami,ki jih je vedno VEČ in PONEUMLJAJO svoje otroke že v rani mladosti ,namesto da bi delale in se UČILE. Resnično BABA rabi MOŠKEGA za komando, drugače dela same NEUMNOSTI.Ali spametovati jo je težko,ker ima premalo MOŽGANOV,ptrebna je VČASIH tudi KREPKA ROKA ,če drugo ne zaleže.Na žalost je tako in resnično tudi.Bog pomagaj,zakaj je pa tako USTVARIL,saj če jo je ustvaril samo za SEX ,potem bi bilo v redu,ali ona hoče KOMANDIRATI ,toda s pmetjo v RITI to ni MOGOČE.Dajte še VI jim (ženskam)Sugerirajte .Naučite se DELATI in USTVARJATI!!!!!Brihta napisal:

> Moji dve sodelavki sta jo uporabljali in sta ful zadovoljni.
> Moram priznati, da je bil eni viden celo cez hlace, sedaj pa ga
> ne mores vec opaziti cez hlace. Je pa res, da sta se redno
> mazali zjutraj in zvecer. Pa se porabili sta 3 flaske. Ampak
> rezultati so baje nad pricakovanji.
>
> LP!

Tako misljenje o zenskah imajo lahko le primitivni mali dick-i, torej je definitivno tvoj komentraj pod kriticno tocko (ki, je za moske kot si ti ze itak nizko) in zatorej nevreden daljse replike….

Evo če smem tudi jaz kakšno reč čez to ”delikatno” zadevo.
jaz mislim da je treba narediti vse da se človek dobro počuti sam s sabo.
Rad bi pomagal tanji. Tanja celulita se boš znebila ko poš podaljšala minutažo na steperju na 30-45 minut ali več. vem da je to dežko še posebej v kakem zaprtem prostoru, zato priporočam rolerje,tek,kolo v naravi kjer gredo minute hitreje(še hitreje v družbi). podaljšat minutažo pa je potrebno zato ker so maščobe v telesu gledane kot neka rezerva in se porabijo na koncu ciklusa. Prvo telo črpa energijo iz mišic,… na koncu pa maščobe. Zato za kurit celulit je potrebna daljša – srednje intenziva vadba.
Glede krem pa nisem najbolj naklonjen(easy come easy go).
lp
strong body-strong mind

Bom še jaz pristavila svoj lonček. Z pošlihtano prehrano in vsak dan ( brez izjeme) 70 minut kolesarjenja, je po enem mesecu garanja zadeva začela počasi izginjat. Koža postaja bolj gladka in tudi pod prsti je čutiti manj te svinjarije. Zvečer se pa mažem še z Afroditinim Cimet gelom

No, pa smo tam – tisti, ki nekaj dosezejo, vejo. Punce, preberite Vasilijev tekst ZNOVA!

In se enkrat!

Kaj pise? Pise, da so krive mascobe (telesne seveda).

Dokler se speha ne znebis, imas celulit. To pa (brez tech detajlov), ker imamo zenske drugacno fizicno strukturo mascobnega tkiva.

Kako se torej znebiti celulita? Tako, da odpravimo mascobo. Kajti (pa naj vas proizvajalci raznih maz prepricujejo tako ali drugace, same ste krive, ce nasedate reklamam), CELULIT je vizualni odraz MASCOBNIH OBLOG.

Telesne mascobe pa se odpravi: z ustrezno dieto, dovolj intenzivnim in dovolj dolgim kardio treningom (kar pise Vasilij) in treningom z utezmi.

__ http://www.cenim.se

Tud sama sem probala Vichyjevo kremo proti celulitu (2 krat) pa je čist zanič. Poleg tega sem ugotovila, da je ta kozmetika zelo umetna. Na vseh forumih o lepoti so jo skritiziral. Moj nasvet je: velik športa (5 krat na teden), jejte vsega po malem, pazite le na vnos čokolade in maščobe,veliko sadja in pa ne takoj pričakovat rezultata. Sama se z športom intenzivno ukvarjam že tretje leto, pa imam še vedno nekaj celulita. Popijte tudi veliko vode. Če pa bi radi zadevo pospešili pa uporabite kremo od afrodite (cekropija gel), v kombinaciji s športom so rezultati hitro vidni.

Živjo!

Kdorkoli ve vsaj nekaj malega o celulitu, ve, da le-ta nima nikakršne povezave s telesno maščobo. Ker ne glede na to, koliko ženska shujša, se bo celulit vztrajno držal in bo le še bolj viden, saj bo na prizadetih predelih “visel prosto”. To dokazujejo mnoga suha dekleta, ki nikoli niso bila predebela, kot tudi tiste, ki so z vztrajnimi dietami ter rekreacijo shujšala. Celulit in telesna maščoba NISTA ENO IN ISTO!!!! Preberite si zato kak strokovni članek, pa vam bo morda malo bolj jasno.ž

In še to: moški imajo prav tako lahko celulit, le da je zaradi debelejše kože manj viden.

sunnydae, drzi, vcasih je treba prebrati kak strokoven clanek. To je – ne napisan s strani prodajalcev pomad in njihovega “neodvisnega” strokovnega staba.

Suha dekleta (ie. z nizkimi konfekcijskimi stevilkami) SO LAHKO HUDO zaspehana. Prave zolce. Odtod celulit.

In dekleta, ki ne nosijo nizkih konfekcijskih stevilk, so LAHKO HUDO nezaspehana. In nimajo celulita. To pa je zato, ker nimajo obilice odvecne telesne mascobe.

Sicer pa… kakor komu ljubo. Jaz denar raje dam za novo trenerko kot za kreme, ki ne pomagajo, ker pac ne delujejo na mehanizme, ki celulit odpravlja. Ve pa kar kupujte. In naslednjo pomlad spet “a je keri uspel losat se…”

__ http://www.cenim.se

celulit ni samo maščoba ampak je sestavljen tudi iz vode in umazanije, ki se nabere zaradi zastojev v limfnem sistemu. ponavadi je vzrok hormonsko neravnovesje. jaz mislim, da je rešitev (poleg seveda dovolj tekočine, urejene prehrane in dovolj gibanja) predvsem veliko masaže, z katero poživiš prekrvavitev in limfo, kar omogoča, da se umazanija izloči iz telesa.

glede na to, da sem maser lahko rečem, da imam zelo lepe rezultate pri tem. seveda privat, ker v službi tega ne delam.

Celulit NI mascoba, je odraz njene fizioloske narave. Predpogoj, da se fizioloska narava manifestira, pa je seveda obstoj mascobe. Pokazi mi eno cut zensko (tekmovalno cut), pa da ima celulit zaradi zastojev v linfnem sistemu.

Vzemi v roke eno od stevilk MPja in si preberi.

__ http://www.cenim.se

čisto prav imaš, celulit ni maščoba. celulit je tisto kar je pod maščobo. zaradi celulita pride maščoba do tako grdega izraza.

če odstraniš maščobo bo izgledalo skoraj tako, kot da celulita ni. ampak, če z rokami stisneš skupaj ta predel, se bo nekaj vseeno pokazalo.
sicer pa, katera tekmovalka bi se prijavila na tekmo, če bi imela vidno celulitasto rit? tekmovalke so že v osnovi zelo natrenirane in je pri njih celulita minimalno. ne poznam nobene, ki prej, preden se je začela ukvarjat z tem športom, že nebi trenirala česa drugega ali pa se vsaj aktivno ukvarjala z nečem. še celo Bina, ki je lani zmagala v MB v figure ima malo celulita. to sem sam videl, ker sem bil zraven, ko jo je Damjan (Mlakar) mazal.
a ni MP že zdavnaj nehal izhajati?

In kje potem je celulit tocno? V kozi? Marky, zdaj ga pa resno biksas.

Seveda je prenehal. ZAL!
Ampak v eni od stevilk je bilo zelo, zelo razumljivo opisano, kaj je celulit in kako se ga lahko resis.

In po mojih izkusnjah NA LASTNEM SALU to drzi kot pribito. Brez Vichyja in ostalih nategov. In ja, brez masaze, limfne drenaze in podobne koristne, a ne nujno potrebne navlake.

__ http://www.cenim.se

New Report

Close