Rekreacija, oblikovanje telesa in zdrava prehrana

Odgovarjajo: Mito Šinkovec, prof. športne vzg. • Vesna Feelgood, svetovalka za prehrano • Mario dr. FeelgoodMiloš Milošević, dr. med., spec. plastične, rekonstrukcijske in estetske kirurgije

tablete za hujšanje (katere?)

Default avatar
ŽIV

a lahko še meni posreduješ od te prijateljice naslov za čudežne tabletke?
bom zelo hvaležna
thanks

sneža
Default avatar
Ojla!

Lepo bi te prosila za e-mail prijateljice, ali pa če se da naročiti preko tebe.

nina
Default avatar
Oj!

Mail prijateljice: [email protected]

Pišite ji, ona vam bo vse razložila!

Upam, da vama bodo tablete res pomagale, tako kot meni, samo ne pozabite še malo migat zraven, pa bo do poletja že vse OK!
Default avatar
LP

sam uporabljam stvar iz Japonske.
In dokaj dobro kontroliram težo.
Če te zanima piši: [email protected]
Default avatar
[hr]
Poglej spletno stran Shap It....pa je slovenska
Default avatar
Osebno sem proti tabletam za hujšanje. Manj maščob, cvrtja sploh, belega kruha, peciva, sladkorja...več vode in gibanja, pa morda večerja ob sedmih zvečer. Sem prepričana da se bo rezultat kmalu pokazal.
Default avatar
Osebno ti priporočam prehransko dopolnilo za preoblikovanje telesa formexplode, ki kuri maščobe in če boš športala tudi v kratkem boš pridobila mišično maso
Default avatar
Uporabljala sem garcinio cambogio. Po treh mesecah rednega jemanja in telovadbe, shujšala sem 15 kg.
Default avatar
Najboljse in edine tablete ki delujejo meni in vsem mojim prijsteljicam so slim line ...rezultati so neverjetni do 10 kg lahko shujsas z njimi brez da bi se trudila za to priporocam! Narocam ih na fb in ih ne prodajam samo delim nasvet ker vecina zensk ima iste probleme.

https://www.facebook.com/SlimLine-Club- ... 709074327/
Default avatar
Tablete za hujšanje - https://thermacuts.com Hotela sem samo povedati, da je Bureno ekstra! Shujšala sem 14 kg v slabih 2 mesecih, kilogrami pa niso se vrnili.

Moderatorji

Mito Šinkovec , prof. športne vzg.
Mito
Vesna Feelgood , svetovalka za prehrano
Vesna Feelgood
Mario dr. Feelgood
Mario Feelgood
Miloš Milošević , dr. med., spec. plastične, rekonstrukcijske in estetske kirurgije
Miloš Milošević