Najdi forum

nesorazmerna postava

imam zelo nesorazmerno postavo – zgornji del telesa (rame, prsa, hrbet, trebuh)je močnejši od zadnjice in nog. rame so precej širše od bokov. karkoli pojem, se mi obesi na trebuh. imam 167 cm in 61 kg. ali je to kaj povezano s hrano, kam se ti nalaga odvečna maščoba? kaj lahko, če sploh kaj lahko, naredim s svojo postavo.
ali ima katera podoben primer?

tukaj pa veliko vlogo igra genetika. kako izboljšati stanje pa je bilo že 1000-krat opevano poglej starejše poste

************************************************************ To je samo moje mnenje, ki ga nočem vsiljevat drugim, saj lahko vsakdo dela to kar hoče; da le ne škoduje drugim!

?! 1000x opevano? sem pogledala starejše poste – tega ni.
na tem forumu naj bi bili tudi strokovnjaki, ki bi znali pravilno svetovati; vsaj tako sem mislila…

kako izboljšati je bilo mšljeno pravilna vadba in ustrezna prehrana.

odvisno ali maraš fitnes ali kakšne druge telesne aktivnosti.
se bomo potrudili da ti pomagamo

************************************************************ To je samo moje mnenje, ki ga nočem vsiljevat drugim, saj lahko vsakdo dela to kar hoče; da le ne škoduje drugim!

nekih prof. stokovnajkov tule ni. Gre za pogovor in izmenjavo izkušenj tistih, ki imajo probleme, ki so jih morda rešili…

seveda. gre le za to, da če ti odpiše nekdo, ki non stop odgovarja, naj pogledam 1000 starejših postov…, – ni pa niti enega ?!
seveda gre za izmenjavo mnenj, pišem tudi zato, da se oglasi nekdo s podobno postavo oz. podobnimi problemi… poste nazaj sem tako in tako pogledala že takoj, a ne.

Za moje pojme imaš v redu postavo. Višina 167, kg 61.

problem je v tem, da imam hrbet, prsa in trebuh močnejša od bokov, riti in nog. taka sem, kot kakšen dec. rada bi vsaj malo povdarila pas – a kot izgleda, nima nihče nobenega nasveta. mogoče kdo ve, katere vaje je potrebno delati za ožji pas?

New Report

Close