Najdi forum

Moški in tangice!!!!!!!!!!

Zanima me koliko moških na tem forumu nosi tangice in kako se v njih počutijo?????

Jaz sem jih imel enkrat…nic posebnega…ne maram nosit oprijetih spodnjih hlac, tako da mi tudi tangice niso za nosit

Ce mam kako fino obleko je kr vredi. Nc kej takega (mam jih neki doma). Drugace vedno boxarce.

LP Oliver

nova
Uredništvo priporoča

Nisem še probal, samo da bi blo lepo bi moral bit pa pošteno posončen in z kako dlako manj 🙂

moj fant je pa prav luškan v njih.

glede dlak pa ni problem, ce si jih punce depiliramo, si jih lahko fantje tud.

nina se strinjam s teboj! Polek tega pa nekaterim paše da imajo malo “ljubavnega tepiha”!
Meni pa se zdi da moškim kr pašejo tangice in morem reč, da se meni zelo dopadejo. No v glavnem jaz se dobro počutim v tangicah ker je tako kot da nebi nič mel na sebi! Zato pa me je zanimalo kaj menite moški o tem!
Kak bi zgledalo da bi moški hodli po obali z kopalakami kot so tangice????

Moj mož jih ima že dolgo. In je hot, hot, hot…
Na plaži jih pa noče nosit.

Ne nosim, enkrat probal, grozno se pocutil. Kopalke pa itak odpadejo, ker pol bi me vse v tica gledale (ja pac mati narava:)).

Pa to je grozno, kako moški vse bolj postajajo ženske in obratno. Moški – depiliran, nosi tangice, uporablja več kozmetike kot jaz, barva si lase, obožuje šoping in se z njim lahko pogovarjaš o ženskih temah….brrrrrr. A bojo pravi moški izumrli?

Ka bi rada takega k bi te enkrat na teden nabil pa si vedno vzel kar mu pase? Zakaj ce se moski uredi se ne pomeni da postaja zenska ampak da se pac uredi – osebno mnenje bolje da boljse zgledam in sm urejen – sam sebi ne smrdim in izgledam the best i can kot pa da sm kot nek raczapan cigan ki spara pri vodi.

LP Oliver

Ma kaj se razburjaš, nič takega nisem rekla, da naj se moški ne bi umivali ipd. Enostavno mi pač ne pašejo moški, ki izgledajo kot geji. Mislim, da neke razlike med spoloma morajo ostati.

Ma kaj nakladaš, kdo je kaj rekel o neumivanju in neurejenosti in batinah?????? mene enostavno ne privlačijo moški, ki zgledajo kot hermafroditi in to je vse.

Malena meni se zdi, da imaš ti malo pomešane pojme glede tega!!!!!!!
Fant ki se pod pazduku in obrazu brije, se nadišavi, …. še ne pomeni da je gej!!!!!! Sicer pa tudi njim nič ne fali! Oliver ma prav, da se sam boljše počuti ko je urejen in tudi jaz moram priznati da se bolj lagodno počutim polek urejenega moškega kot pa polek nekega razcapanca!!!!!!!!

TRIKRAT HURA ZA UREJENE MOŠKE!

Malena je hotela sporocit nekaj drugega…dajte si prebrat se enkrat

gled razlik med moškim in ženskim spolom: obstajajo!
res je da nekateri pretiravajo, samo je pomembno da je človek urejen!

glede tangic: za mene ni gršega od moškega z tangicami!!!

************************************************************ To je samo moje mnenje, ki ga nočem vsiljevat drugim, saj lahko vsakdo dela to kar hoče; da le ne škoduje drugim!

Tangice so za ženske in samo za ženske, moški z tangicami….joj

Men so bile pa na mojem dragem ful všeč, a kaj ko jih je redko nosil.

Bravo Malena.
Poleg toliko kozmetike smo izgubili naravni vonj kože, ki najlepše diši.

Živjo družba, vidim da ze nekaj casa niste klepetali o tej temi.
Kaj pa v danasnjem času, ko ima ze vsaka bejba tangice na plaži?
Naj povem da jih jaz obcasno nosim in puncam je kar všeč.

No v danasnjem casu je pa pomoje ze malo boljse.
Jaz jih nosim in moji punci so full usec, ker mi jih sama kupuje.
Kako druge punce in tipi gledate na to?

New Report

Close