Najdi forum

V ponedečjek začnem z dieto, ki menda shujšaš v 14 dneh 9 kg. Ali se je že kdo šel to dieto? Ali ste bili uspešni? Jaz bom sicer vesela, če bom shujšala 5 kg, ki sem jih pridobila med nosečnostjo. Ali bi še kdo hujšal z mano? LP

Povej, kakšna pa je ta dieta??
Jaz sem za!
A.

to pa bo skoraj nemogoče razen če si polna vode!

nova
Uredništvo priporoča

Ja jaz sem jo že probal pa sem dal 7 kg dol potem pa sem v dveh tednih vse pridobil nazaj. Stran vržen trud!

To je dieta kliničnega centrav v Ljubljani. Pojdi:
http://med.over.net/phorum/read.php?f=93&i=532&t=499

Miša!

Res ne bom komentirala, dajem pa dobronameren namig, da si prej preberi nasvete kolesarja, oliverja, staše. Več kot so oni napisali argumentov proti t.i. hitri dieti, jih najbrž nihče ne more.

Pa srečno,
ana.

Ko govorite o dieti Kliničnega centra, zlorabljate ime renomirane ustanove, ki uporablja restriktivne diete za zmanjšanje telesn teže pred operacijo ali kot obliko zdravljena. Takšno dieto uporabljajo, da zmanjšajo večje “zlo”.
Mi se tu vsaj upam pogovarjamo zdravi ljudje, ki potrebujejo pomoč pri hujšanju, treningu in oblikovanju telesa.

LP

tudi jaz imam jutri začeti s to dieto. me veseli, da bova dve. samo 9 kg ne pričakuj ker ni realno, shujša se okoli 5 kg. moja kolegica je v 14 dneh shujšala 5 kg. naredila pauzo 1 mesec in potem še enkrat 14 dni isto dieto in shujšala zopet 5 kg. sedaj je že več kot eno leto na isti teži .

No Čenča me veseli, da sva saj dve. Poiskusiti ni greh, kajne. Če ni skrivnost, koliko kil pa imaš in na koliko bi rada prišla. Jaz jih imam 77kg in velika sem 172cm. rada bi prišla na 70kg. toliko sem jih imela pred porodom in sem se počutila super. SE še slišiva in si poročava, kako nama gre. LP in veliko sreče.

visoka sem 175, lahka pa kar 81 kg. Držim pesti, da bo nama uspelo. Jaz sem že popila jutranjo kavico ( služba ). že držim pesti

Lej ravnokar sem odtekla svoj jutranji tek, počutim se fenomenalno, čeprav sem se vstala pred šesto zjutraj, pokurla sem nekaj kalorij (ne da bi sploh študirala na to), sedaj sem si privoščila zdrav zajtrk, po hladnem tušu.
Če bi bla iz istega kraja kot jaz, bi bila zelo vesela, če bi se mi pridružila, ne bi ti blo treba skrbet glede nobenih diet, sam črtaš sladkarije, mal spremeniš prehrano, recimo namest navadnih špagetov sojine, namest belega kruha polnozrnat, namest belega riža onga drugega rjave barve :-)) Mal več zelenjave, mal manj sadja, mal več skutk, mastno meso zamenjaš z belim, ribe… poiščeš na netu nekaj zdravih receptov, prav zabavno je pa so rezultati tu ne da bi se sploh zavedal. Ne v 14 dneh, kasnej, ampak za vedno.

To si pa zelo dobro povedal – kratko, jedrnato in resnično!

xtrm, a nam zaupaš iz katerega kraja si?

Iz Velenja. mamo najboljši plac za rekreiranje na svetu, jezero. Edini razlog zakaj se ne bi od tu odselila. Drugač pa fitnes klubi so zanič, trenerja ni niti enga pametnega. Ob jezeru je še Konjeniški klub, okrog so ene tri steze za tečt, različno dolge, izmerjene in tam je tabla kjer je vse lepo označeno, tak da točno veš po kateri poti lahko greš. Pa stadion je zraven, pa igrišče za košarko pa odbojko na mivki, pa tenis igrišča. Res super. ;-))) Morte pridt pogledat naše mesto res. Tito tut še stoji :-)))) “#$%
Lahko bi samo še trim stezo spet uredili, bazen se bo pa itak pogreznu. Zdej mislijo menda tam nekaj naredit, skate park al nekaj podobnega. Na kotalkališču mamo pa zvečer disco na rolerjih (ne vem če še), to se je pa menda 6Pac Čukur spomnu.

škoda, da nisem bližje. Sem ti hotela družbo delat pri jutranjem teku. :)))
Obilo rekreacijskih užitkov še naprej in lp,

pozdrav

tudi jaz sem v ponedeljek začela s to 2 tedensko dieto. Bljak, za sbo imam tisti zrezek in solato, pa sploh ne maram mesa!!

PUNCE (MIŠA in ostali) kako vam gre? Kdaj se boste prvičpostavile na vago? Jaz bi vsaj 5 kilogramov v 2 tednih, a je to preveč zahtevano???

lp

Če si pa mogoče iz Ljubljane, bom pa rabila družbo drugo leto, za tek oziroma za kakršnokoli rekreacijo. Super je, če mam družbo če grem npr. rolat, ker to mi je neke vrste zabava. Mislim itak mi je rekreacija zabava, sam ko tečem potem se trudim da napredujem iz dneva v dan, npr. v kondiciji, ali pa da vsak dan nekoliko več pretečem.
LP, x t r m

Veš kako se znebiti stri imam 13let meter 46 in 82 kg🥧🍰🥧pa ratifikaciji jem

New Report

Close