Najdi forum

Coca Cola in njeni učinki

Pri nas velja, da je Coca Cola na splošno slaba za želodec in jetra. Sicer ne vem natančnih razlogov (za razjede), toda moje vprašanje je usmerjeno drugam.
Nedavno sem namreč obiskal Dansko. Tam so me stlno prepričevali, da ima Coca Cola zdravilne učinke in da jo priporočajo celo zdravniki. Toda nihče mi ni znal pojasniti, zakaj je temu tako.
Zanima me, kakšne so dobre strani Coca Cole, ki so jih omenjali na Danskem.
Prosil pa bi tudi za kak internetni naslov, kjer bi se o tem lahko dodatno poučil.

coca cola se predvsem dobro obnese na potovanjih, kjer zaradi drugačne hrane pride do različnih trebušnih in črevesnih tezav. Pomaga pa tudi pri slabosti in utrujenosti, saj vsebuje kofein in sladkor. lp

Baje, da vsebuje jod, ki deluje razkužilno, in kot je rekel/a MK, je priporočljiva na potovanjih, ko ne veš vedno, kaj ješ…:))

Meni je otroški zdravnik priporočal, da naj otrokom, ko imajo drisko (šlo je za virozo, ki je razhajala po vrtcih), dajem za piti coca colo, ker naj bi zapirala. Pomagalo je! Vem pa tudi, da zaradi vsebnosti ortofosforne kisline ni prav blagodejna za zobno sklenino.

Meni coca-cola pomaga pri glavobolu. Sama ga sicer ne prežene. Me pa hitreje neha boleti glava, če tableto proti bolečinam poplaknem s coca-colo. Ni pa za pretiravat.
Pri raznih driskah je pa učinkovita, še toliko bolj, če je malce postana, oz. brez mehurčkov.

Coca Cola je ŠKODLJIVA!Tu ni kaj razpravljat…verjemi mi.

Coca Cola je bila najprej narejena kot zdravilo za želodec in tako se je tudi uporabljala…potem so pa začeli delati osvežilno pijačo. Ima tudi malo joda (baje) ki je zelo dober za ščitnico (oz. nujno potreben), imamo ga tudi v kuhinjski soli. Ima pa CO2 kar pa ni tako dobro, jo pa pretreseš in ven spraviš CO2 😉
Glede kakšnih drugih manjših stvari ki jih najbrž dajo noter pa ne vem…

Daj košček mesa od kosila v kozarec Coca-cole in naslednji dan poglej kaj bo ostalo:))
LP Barb

jaja vi SPLOH NEVETE KAKI UCINEK MA COCACOLO NA NAJU

LP

DRISKICE IN STRAMPLI PEGICE SO MI TUDI VSEC

VETE KE?! MIDVE DVA SMA ČIST NORMALNA ŽIVALI!!!

NASILJE NI REŠITEV!

LP DEČVEEE

jbs moj pizdun me naskakuje fuj pizdunski drek aka prasec retardirani jajajajaaaaaaa

fuk u

JAJAJJAJAJAJAJJAJAJAJAJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ JBSSSS
NMJRĆSMOM

JAJAJAAAAA

LPPPPP MIDVEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

New Report

Close