Najdi forum

odbojka – rekreacija

Ojla,

že kar nekaj časa zaman iščem skupino za rekreativno odbojko v LJ, kateri bi se lahko pridružila.
Ker nisem iz LJ, bi bilo zaželjeno, da je rekreacija med tednom. Ali me lahko kdo ustrezno usmeri?
Iskala sem po netu, v glavnem brez uspeha in ugotavljam, da so to vse več ali manj zaključene skupine in da moraš pravzaprav nekoga poznati, da prideš zraven.

Vesela bom vsake informacije…

LP
jagodka

Jaz bi tudi sla odbojko igrati, pa nimam s kom 🙁

Če bom po kakšni drugi poti karkoli našla, te Andrejka obvestim…
Lp, jagodka

nova
Uredništvo priporoča

Zdravo,

jaz bi se tudi pridruzil. Poznata mogoce kje prostor, kjer bi bil kasne prosti termin, pa se formira se ekipa?

lp,
Marjan

Ja, zakaj ne bi kar tukaj sestavili ekipe? 🙂
Se 9 jih manjka 😀

Jagoda, tako kot si ugotovila so to ponavadi res zaključene skupine.
Jaz sem se npr. taki skupini pridružil pred cca. tremi leti. Priključil sem se jim pa tako, da sem jih poznal že od prej in jim je manjkal član ekipe.
V skupini nas je deset. Letos smo vzeli eno novo – pa še ta je z nami igrala poleti na mivki in še to zato, ker se nam je en član pozimi ponesrečil.
Termin in pa dvorano imamo vsako leto rezervirano.

Lp Stenar

A to pomeni, da ste polni? Hvala za info, ampak mi to kaj dosti ne pomaga…

Jaz sem za! :))

Jaz bi tud odbojko igrala!

No,

nas je okrog pet. Se ljubi komu lokacijo poiskat (kaksna sola, sportni centri). Manjkajoce clane bomo verjetno dobili brez problema.

lp,
Marjan

Jaz bi tudi špilala:)

No, 6 nas je….ce ve kdo za kaksno lokacijo, lahko tudi jaz poklicem, samo a ne bi bilo dobro, da se najprej mi zmenimo, kdaj sploh imamo cas, pa se potem isce dvorano v nasem terminu?
Meni bi recimo najbolj odgovarjali torki v popoldanskih urah (od 18.00 dalje).

Ja, meni torek odgovarja.

Dvorana bo problem ,če mene vprašate.
lp

Tudi jaz se vam takoj pridružim..;)
Mislim pa. da bo težava z dvorano. Pojma nimam kako bi jo lahko dobili ?!;(

Med tednom je proti veceru/vecer je vsekakor dober termin: Problem so lahko edine zasedene dvorane. Je pa moznost najema recimo v solah, sportnih klubih. Kje drugje pa vem.

lp,
Marjan

Balon ob pedagoski fakulteti ima igrisce za odbojko.
dovolj zainteresiranih?

lp,
Marjan

Meni balon ni všeč.
lp

Evo mene po daljšem času. Jaz se strinjam s torkom zvečer.
Mislim pa, da glede prostora zaenkrat ne bi smeli biti preveč izbirčni.
Že to se mi zdi veliko, da se nas je toliko našlo s to željo in tam kjer je volja je tudi pot.

Kaj pravite?

LP
Jagodka

Cena?

Koliko nas torej je takih, ki bi zares? Nina2…+…?

New Report

Close