Najdi forum

Hojla,

za rojstni dan sem letos dobila rolerje. Sem popoln začetnik, pred leti sem sicer dokaj dobro drsala, vendar to je že dooolgo. Rolat bi se zelo rada naučila. Sprašujem, če je mogoče kje v Celju ali okolici kakšna šola oz. tečaj rolanja za odrasle.

Pozdravček.Sicer nevem za šolo,ampak ti povem iz lastnih izkušenj.Ko sem bila majnša,sem se kotalkala.Zdaj imam že dva otroka,in po 10 letih sem kupila rolerje,in se sama učila.Ni bilo težko,pač začetek je pač začetek,tako da ti priporočam da se odpraviš kam kjer je prostor in je gladko,in poskusiš(v MB ponavadi rolajo pri Merkator centru in Tuš centru,ko je zaprto).Tam je idealno.Poskusi,in mi napiši kako ti gre.Pa opremo priporočam,kolenske in komolčne ščitnike,pa ščitnike za roke morda.Ja,še to,pa pomembno je da se vedno malo nagibaš naprej,lažje loviš ravnotežje.Veliko užitkov!

Saška, hvala za spodbudo! Seveda sem si nabavila vse možne ščitnike, ravno včeraj in mi je prijazna prodajalka v Hervisu svetovala, naj se učim tako, da na praznem parkingu pri Sparu vzamem voziček in rolam z njim, dokler ne bom znala držati ravnotežja. Bi rekla, da zadeva deluje, zato bom poskusila. Lep dan!

nova
Uredništvo priporoča

Mene je tudi naučil brat, pri 23. letih. Me je tolk metalo, da se mi je še ena stara mama smejala, res. Sedaj se rolam že po vseh hribih, po vsakem asfaltu, tud preskočim kak pločnik če je treba. Ni težko.

Jaz sem lani probala, ampak na eni terasi od restavracije (je bilo čisto gladko).Moram povedat, da mi ni šlo, sem takoj objela en steber in se nisem več spustila( pa še pol kampa otrok se režalo, ko je ena ta stara nekaj probavala – no, saj je bilo najbrž res hecno). Amislite, da bi bilo bolje na kakšni manj gladki površini (asfalt)?

Jaz sem danes tudi prvič rolala in…bilo je super! Komaj čakam, da grem spet. Sicer še ob zddku, ampak…je šlo! Poročam, kako bo naslednjič. veliko užitkov vsem! Tan

Ja, fajn, da slišim, da se tud drugi učite rolat v ne več otroških letih. Povejte svoje izkušnje, kako ste začeli. Jaz sem probala pa ne vem, kako naj lovim ravnotežje, kje naj se držim? Stena, bi šlo, al pa palce?

veš kaj najdi si kakšnega frajerčka, ki to zna pa te bo naučil, drugače so pa v LJ šole.

Jaz ih imam 50 in sem se sam odpravil v akcijo. Dvakrat sem pado na rit in to ko sem se vstavil 🙂 osnove sem naučil prek youtube in začel na preprogi v dnevni sobi. Pol je prišla zima…

New Report

Close