Najdi forum

Sicer nenavadno glede na to da se tukaj v glavnini pojavljajo sami tekači in kolesarji in fitneserji .. kaj pa ples ples je tudi neke vrst rekreacija tako da mene zanima ce tukaj obstaja tudi kdo ki plese sem namrec navdusena plesalka in skoraj ga ni vikenda ko ga ne bi preplesala.. pa to ne pomeni ples v diskoteki ali podobno .. to pomeni standardni in latinsko ameriski ples v paru .. torej ali se kdo tukaj gori zabava kaj s plesom in ce kam obicajno zaidete ?

Živjo!
Tudi jaz obožujem take plese. Prelaufat ne morem niti 200m, plešem pa lahko celo noč. Po nekajletni pvzi sem spet začela občasno zahajat v Festivalno. Drugje baje itak ni nič več. Če si še samska pazi da te ne doleti isto kot mene, da si najdeš moža, ki ne zna plesat :))

waw jz tud plese obozujm:)))jz sm 5 let trenirala “mesane plese”pa zadn let hip hop…drgaac zur v diskotekah..jz sm ze tko al tko nabita energije tko d vso energy porabm v plesu večinoma:)))

nova
Uredništvo priporoča

Z energijo si tako nabita, da si pozabila, da te strani berejo tudi ljudje, ki jim je ljubljanski dialekt tuj. Pa brez zamere.

Sam sicer ne plešem, sem pa redni gost plesnih predstav, točneje showdancea. Poznam tudi precej plesalk in plesalcev, tako, da je gledanje v še večji užitek. Nekaj časa sem pravzaprav tudi sam razmišljal v tej smeri, ampak imam določen odpor pred tem, da bi se prostovoljno v javnosti pokazal v pajkicah…

To beer or not to beer...

ni zamere…sj mas prov:)

Ja, te razumem, kako je to z antiplesnimi moškimi. Sem imela priliko na lastni koži preiskusit. Po 5 letih je šlo k sreči narazen (pa ne zaradi plesa). V srednji šoli in na faksu sem hodila v festivalno vsak petek in soboto. Zdaj pa greva z možem včasih (kadar dobiva varstvo za sina) na Vrhniko v Močilnik. Ni ravno za primerjat s festivalno, je pa še zmeraj bolje kot nič. Ostala živa muzika po pivnicah ipd. se mi zdi bolj žalostna.

Veliko plesa in dobre volje, neja

Sam zelo rad plešem vendar ne dobim primerne plesavalke za ples .
Zato bi vprašal dekleta ki se ukvarjajo z plesom če bi me kakšna prosila za plesni par .
Če bi rada kakšna punca spoznala mene naj mi piše .

New Report

Close