Najdi forum

Zelo rada hodim v hribe, še rajši pa v take, kjer se ne tare nedeljskih izletnikov. Mi kdo zaupa kakšno fino točko v Alpah, Polhograjcih…., kjer je še vedno samotno?

naslov kjer si lahko ogledaš zanimive izlete, bo jih tudi več, kdor pa ima kakšnega ga lahko vpiše

primož

Izleti na Med.Over.Netu

Kar se tice Polhograjskega hribovja je najmanj obljuden Tošč (cca 40 min) z Grmade. V lepem vremenu so namreč hribi kar preveč obljudeni. Tudi sam sem velik ljubitelj planin. Poskusi turo Stara Fužina (pri Bohinju)-Vogar-Planina pri jezeru-Sedmera jezera-Komna. Tam prespiš, naslednji dan pa preko Bogatinskega sedla do Krnskega jezera in povratek na slap Savico. Jaz sem to turo opravil lani konec julija. Izlet je bil super, tudi ljudi ni bilo veliko, moraš pa računat na to, da prespiš na Komni, namreč Sedmera so več ali manj vseskozi zasedena.
Miha

nova
Uredništvo priporoča

Hvala obema. Rada pa bi izvedela še kakšne bolj samotne poti. Ko enkrat odkriješ tak biser, bi ga seveda raje obdržal sam zase in varoval to svojo skrivnost pred vsemi, ampak upam, da se vseeno najde kdo, ki no to skrivnost delil z nami. Tri moje priljubljene: do Kamniškega sedla čez Srebrno sedlo; potepanje po Dleskovški planoti (ob robu romarske poti čez Korošico na Ojstrico).
Doživela sem pa tudi tole: v Julijcih, na dan blagoslova kapelice na Kredarici, po prenočitvi na Doliču, kjer se je trlo ljudi (gor jih je bilo menda več tisoč) sem odšla v dolino po spodnji poti po Velski dolini (tista, ki ne gre mimo Vodnikovega doma) in srečala le dva Nizozemca, trop gamsov, dva kozoroga in ogromno svizcev!

New Report

Close