Najdi forum

živjo, kot že sam naslov teme pove, me zanimajo fitnes centri v kranju. podobno temo sem sicer že našla, a je bila nazadnje aktivna 6 let nazaj, tako da ne vem, če so tiste informacije sploh še točne. ker sem prepričana, da je tudi tu veliko gorenjcev, ki obiskujejo katerega od mnogih kranjskih fitnesov, bi prosila za mnenja, komentarje, realno stanje… sem še vedno dijakinja in mi je tako daleč najbolj cenovno ugoden fitnes king, pa tudi sicer mi je primskovo blizu. sama sem popolna začetnica kar se fitnesa tiče- nisem debela, ker sem se do nedavnega aktivno ukvarjala s tenisom in sem tako še vedno v dokaj dobri fizični kondiciji- a kljub temu o fitnesih nimam kaj dosti pojma. a v fitnes kingu dobiš koga, ki ti pomaga začet, ti vse razloži itd? načeloma bi moral bit, a ne vem, kako je s tem v resnici.. hvala za vse odgovore! 🙂

Če si se odločla za Kinga, potem je najbolj, preden se tam odpraviš, da jih še prej pokličeš in vprašaš za uvajalno uro. Skoraj povsod je ta prva ura brezplačna, mislim da King ravno tako kot nekateri fitnes centri ponujajo tudi prvi teden brezplačno(obiskovanje), informiraj se že na uvajalni uri, če si želiš tudi naprej vadbo pod vodstvom inštruktorja, trenerja.

Glede na to, da si iz KR, ti priporočam, da po Kingu, obiščeš še kak drug fitnes center, recimo Mega center, čisto da dobiš še eno sliko več, je pa za 10€ dražji, zraven te cene dobiš brezplačno; obiskovanje letnega bazena, savna, skupinske vadbe, pa prvi teden je brezplačen, tako kot prva uvajalna ura.

Kar se kranjskih fit.centrov tiče, je meni Mega center No1, ker noben fitnes center mu ne more v KR konkurirat: glede prostora, glede števila kardio naprav in naprav za moč, pa tudi glede ponudbe, gneče ni skoraj nikoli, včasih se zna pozno popoldan proti večeru narest, da je malo več obiskovalcev, ni pa panike, da bi mogla čakat, da kdo gre z kake naprave dol, ker je naprav čez glavo.

Veliko začetniškega poguma in vztrajnosti ti želim, pa oglasi se še kaj, sporoči nam o vtisu, kako je šla/potekala prva začetniška urica…

Lep pozdrav 😉

New Report

Close