Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Zdravo življenje Gibanje, oblikovanje in krepitev telesa IONIZACIJA ZRAKA? ZA TAKOJŠNJO POVEČANJE PRODUKTIVNOSTI

IONIZACIJA ZRAKA? ZA TAKOJŠNJO POVEČANJE PRODUKTIVNOSTI

Pozdravljeni,
zanima me, če je kdo od vas že uporabljal ionizatorje. Kakšno mnenje imate o tem?
Malo sem raziskoval in videl da v Sloveniji tega skoraj ne uporabljamo. V tujini pa je ionizator že priznan kot medicinski pripomoček in ga uporabljajo v bolnicah še posebej pri bolnikih s pljučnimi obolenji.
Ker me je zanimal princip ionizatorja sem jih izdelal nekaj doma sam, saj so v Sloveniji relativno dragi od 100€ naprej. Malo sem preizkušal, če je res. In ugotovil sem, da stvar dejansko deluje. Ker študiram na faksu se veliko učim. In moram priznati da, ko smo imeli napeto z izpiti sem si v sobi prižgal ionizator. Kakšne so bile posledice? Neverjetno, ampak ni bilo več tistih trenutkov, ko izgubiš koncentracijo sredi učenja. Enostavno je čas ob zvezkih hitro minil in snov sem predelal opazno hitreje. Zdaj delam počitniško delo v podjetju, kjer imam delo v pisarni. Vedno sem imel težave da sem po 6 urah sedenja v pisarni postal zaspan in je bilo težko zdržati. Z ionizatorjem pa delam 8 ur brez problemov + naredim stvari veliko bolje saj moje delo zahteva veliko koncentracije.
Zanima me, kakšne so vaše izkušnje s tem?

PS: Ionizatorjev sem naredil nekaj več in zdaj ko mi jih je nekaj ostalo nimam kam z njimi. Če koga zanima jih lahko dobi. Javite mi na mail [email protected]

New Report

Close