Najdi forum

Veganske restavracije

Kakšne imate kaj izkušnje z veganskim restavracijami v Sloveniji? Ali kdaj zaidete v take restavracijo in kako ste kaj zadovoljni s ponudbo?
Jaz namreč pogrešam kakšno dobro vegansko restavracijo, pač tako, da bi ponujala zares kvalitetno prehrano, ne pa neke zmazke in predelano vegansko prehrano. Imam občutek, da v mnogih takih restavracija velja mnenje, da je vse, samo da ni živalskih sestavin pa kar dobro. Včasih zaidem v Loving hut in kar ne morem verjeti kako lahko “spacajo” vso to hrano skupaj. Že na pogled je vse bolj bogo, se pa sicer včasih najde tudi kaj dobrega… Sojini kosmiči so jim v večina jedeh osnova potem pa samo zmešajo še malo zelenjave, kakšno vegansko smetano….
Uglavnem meni je vse to nekoliko bogo in res upam, da se najde kje kaj boljšega in da to ni vrhunec slovenske veganske kulinarike.

Od kod pa si?

Zaživ Vegan uporablja kakovostne sestavine in sami vse pripravljajo, tudi pecivo. So v LJ v centru. Pa na Bledu.
Večinoma je pa res še celo za vegetarijance bolj bogo.

Sem iz okolice Ljubljane. Sicer nisem vegan ampak vegetarijanec, je mi pa veganska hrana kar blizu in si jo pogosto pripravim.

New Report

Close