Najdi forum

hrana ter pohodništvo

Pozdravljeni,

mene najbolj zanima kaj vi jeste, ki ste športni aktivni?
Jaz hodim tri do 4 krat na teden na aerobiko,ki je hiter tempo, ukvarjamo se s stepom, bosu-om, s dvigovanjem uteži ali s stolom. Trudim se, da bi bila športna aktivna in delam za boljše zdravje na sebi. Rada pa bi imela vsakdanji red v življenju, med službo in še s športom, ampak imam težave s hrano, kaj bi lahko jedla pred telovadbo. Večinoma pojem banano ter jogurt. Malce sem naveličana nad banano. Če pojem banano pred telovadbo, sem zagnana pri telovadbi. Če pa nič ne pojem pred telovadbo, največ dve uri nič jest pred telovadbo, postanem hitro bit utrujena med telovadbo. Kaj vi predlagate?

Tudi sem se odločila za pohodništvo, želim si kupit pohodniške čevlje. Lansko leto sem bila nekajkrat na pohodu s starimi telovadnimi copati, ampak po mojem mnenju niso dobri zame, ker ko sem šla dol s copati, sem večkrat padla na zadnjico na tla, kadar je bilo strmo. Pohodniki so mi svetovali za nakup pohodniške čevlje. Katera dobra znanka,kje kupite? Iščem ugodne in hkrati kvalitetne. Nasvet bi bil dobrodošel!
Hvala.

Lep pozdrav, rožica.

New Report

Close