Najdi forum

Izkušnje z myproteini.si

Pozdravljeni

Mene pa zanima če ima kdo kaj izkušenj z izdelki oz dodatki iz spletne strani myprotein.com?
Do se daj sva s punco nabavljala večino izdelkov pri proteini.si ali pa maxximumu, ker myprotein.com nisva poznala. Sedaj pa sva videla, da imajo skoz neke akcije in pa ugodne cene.
Predvsem me zanimajo vaše izkušnje in pa kakšni so kaj okusi wheyov, so njihovi wheyi dobrega okusa ali preveč umetni?

Verjetno misliš https://si.myprotein.com/… Top roba in poceni. Na sceni so že cca 12 let.

Naročam že par let pri njih – super roba, iz UK so prej dostavili kot pa nekaj kar naročim iz 120km stran v SLO.

proteini se zelo lepo mešajo, oblačila so zelo kvalitetna itd… Se nimaš kaj za zmotit pri njih, vedno priporočam

nova
Uredništvo priporoča

Če želiš dobiti Salmonelo je dober način. Myprotein je ravno v kratkem moral odpoklicati izdelke zaradi slabe kvalitete oz. notri je bila še kot gratis salmonela. Nikoli več ne kupim!

Lahko si prebereš tukaj, če te zanima več o myprotein salmoneli Vaš link

Moje mnenje glede myprotein je zelo pozitivno. Kupoval sem lepi čas pri proteini.si, thenutrition, maxximum, dokler nisem za foro naročil iz myprotein.si..od takrat kupujem izključno samo tam. Odločil sem se pa zato, ker po testih sodeč so myprotein eni najbolj kvalitetni proteinov, pa še težav z napenjanju nimam več..Testi so labdoor.com.
In res men so odlični proteini, zelo okusni sploh chocolate smooth, pa še poceni kadar je akcija 😉 pa tudi ostali izdelki..bcaa, arašidovo maslo TOP. Probite ne bo vam žal, pa še ceneje boste prišli skozi, ker so vedno neke akcije 🙂
Če kdo želi, pa lahko uporabi mojo kodo za 25% popusta, ampak samo novi kupci 😉 DENIS-R2WK

New Report

Close