Najdi forum

Rjave alge VitaLeaf

Živjo

Zanima me ali je kdo že poskusil te rjave alge od Vita Leaf-a. Njihova spletna stran: https://vita-leaf.com/

Kdo kaj pozna?

Lp, Vesna

Poznamo že nekaj časa, kot tudi nekaj časa že preizkušamo. Kaj te pa zanima?

Mi tudi poznamo. Uporabljamo. In smo zelo zadovoljni. Kaj vas zanima? Lp.

nova
Uredništvo priporoča

Tudi jaz jo uporabljam in sicer CEO.
Lp Urban

Dobra stvar. Rjave alge uživam že več kot 5 let, redno, vsak dan 2 kapsuli. Vitalef daje poudarek sestavini rjave alge Aloxil, ki bi naj imela čudežne učinke, ker je to sestavina, ki jo najdemo tudi v plodovnici. Mene je prepričalo redno in dnevno čiščenje celic, tako da je moj namen uživanja zaradi odvajanja nečistoč, preprečevanju bolezni in ohranjanju svežega mladostnega videza. To je zraven omega 3 kapsul edina stvar, ki jo redno uživam. Uživala sem jo tudi med nosečnostjo in vse ok, ker mi je odvajala odvečno vodo iz gležnjev. Ker deluje zaradi joda na ščitnico, ta pa kontrolira hormonski sistem, deluje alga kot oni rek z jabolki… ena alga na dan, prežene zdravnika stran. Zaenkrat deluje.

Naziv “Norveški Kelp” je zgolj eno od desetin imen, ki se uporablja za alge Ascophyllum nodosum. Omenjena alga raste po vsem svetu, tudi v kitajskem morju.

Poglejmo kaj ponujajo Kitajci:
Natural_Fucoxanthin

Spojino lahko dobijo zgolj s kemično ekstrakcijo. Pri tem je pomembno koliko spojine Fukosanthin je prisotno v zmesi po ekstrakciji … te je lahko tudi manj kot 10%.

Kupiš nekaj kg prahu za dobro ceno od kitajcev (beri čim nižji % spojine), prah zapakiraj v kapsulo (450mg ali manj – ker 600mg je preveč, pri tem upoštevaj še 7,5% manjka kot je dovoljeno), registrij neko ime, Naivni TM in prodaj po 20x ceni. Pri tem navedi zdravstvene trditev prepisanih s spleta.

Če si resnično hočete pomagati z algamu potem uživajte naravne, certificirane, s poreklom – takšne pri katerih boste vedeli kaj jeste.

New Report

Close