Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Zdravo življenje Gibanje, oblikovanje in krepitev telesa iščem soplesalko za družabne plese

iščem soplesalko za družabne plese

Živjo,

iščem soplesalko za družabne plese. Iščem za 5 stopnjo, ker sem na prve 4 stopnje hodil že lansko leto. Ne iščem profesionalke-je dovolj, če imaš že malo smisla za ples 🙂

Star sem 27-glede let tudi nimam nekih omejitev, tako da bo kakršenkoli odziv dobrodošel 🙂

Draga moja prijateljica srčna si mi vseč zato te bi rad povabil na ples da bi lahko vso noč z menoj plesala .
Vendar sem zelo nezen fant zato imam veliko željo da se bi spoznala na plesu .

Mislim da si se malo zmotil…

nova
Uredništvo priporoča

Iščem energičnega soplesalca!

Plesšem latinsko ameriške in standardne plese, argentinski tango, salso, bachat in še kaj bi se našlo.
Visoka 175/ vitka 50+. Iščem soplesalca z občutkom za ritem in vsaj nekaj predznanja.

Javi se na: [email protected]

Iščem energičnega soplesalca!

Plešem latinsko ameriške in standardne plese, argentinski tango, salso, bachat in še kaj bi se našlo.
Visoka 175/ vitka 50+. Iščem soplesalca z občutkom za ritem in vsaj nekaj predznanja.

Javi se na: [email protected]

Živjo,

iščem plesalca za družabne plese, dobra plesalka 50, ostalo na gmail (plesalka40)

lp

Iščem plesalko za ples vendar ali bi lahko bila invalid .
Vendar večkrat vidimkako se imajo invalidi na srečanjih radi .
Zato bi sčim hitreje spoznal resnično lepo dekle da bi nezno plesala mogoče se bi tudi zljubila na prvi dotik .

New Report

Close