Najdi forum

iščem soplesalca

Sem ljubiteljica plesa. Približno šest let sem obiskovala družabne plese v klubski stopnji (standard in latinskoameriške plese). Sedaj obiskujem napredno skupino. Ples mi pomeni veliko. Iščem pa soplesalca, ki bi hodil z menoj na plesne vaje, pa tudi na preplesavanje ter ima veselje do plesa, občutek za ritem in za soplesalko. Imam 45 +, sem prijetne zunanjosti, visoka pa 176 cm. Vse, ki se najdejo tu notri, vabim, da mi pišejo na e-naslov: [email protected]

Iščem resnega plesalca argentinskega tanga. Bodi 55+ vsaj 180 cm visok, bolje vitek, ali normalne postave.
Pravijo takole, kdor enkrat zapleše argentinski tango, ga ne preneha plesati, to drži, sem osebno preizkusila.

Če te zanima, pridi jutri 20.02.2015 ob 21. uri v Tango šolo, letališka 29, Lj. ( http://www.//tangosola.si) na milongo in vilongo, kjer se boš seznanil s plesom za dušo in telo.
Za prvič je prost vstop.

Se vidimo!

iščem soplesalca za nedaljevalni tečaj salse in bachate v LJ (salso plešem ze 9 mesecev, bachato 4 mesece)….stara sem 41 let iz LJ…..izkusnje zazeljene 😉
mail : [email protected], prosim samo resni, M.

nova
Uredništvo priporoča

Iščem plesalko za tečaj kakšne višje stopnje ali preplesavanje v Lj.
Javi se na [email protected]

Iscem soplesalca za zacetni tecaj druzabnih plesov v celju. Stara sem 26 let.

Pozdravljena “nitka”

Pišem ti glede plesa…, ali še iščeš soplesalca? Kako ti je pa ime in iz kje si doma?

Piši mi na: [email protected]

Iščem soplesalko za tečaj družabnih plesov – Maribor.

še ena dobra plesalka išče dobrega plesalca 🙂

iz LJ+okolice, okrog 50

več na zs ([email protected])

lp

Pozdravljeni!
Prebrala sem vaš oglas.
Želela bi vedeti, ali ste že našel partnerko za ples? Ta ples tudi mene zanima ampak nimam partnerja.
Prosim za odgovor na e-mail naslov [email protected] .
Lep pozdrav!
Ana

Tudi jaz iščem soplesalko za tečaj v MB, star sem 30 let.

Več info na: [email protected]

Objava čaka odobritev

Iščem soplesalca za družabni ples napredne stopnje. Tečaj poteka ob četrtkih zvečer v Plesni Zvezdi v Ljubljani v BTC ju. Imam 46 let.

New Report

Close