Knjižni molji in pravopis

Odgovarjajo: Nataša Purkat, univ. dipl. slovenistka in sociologinja kulture • mag. Gordana Rodinger, prof. slov. j. in zgodovine

Branko Gradišnik

Default avatar
Ali mi kdo lahko posreduje naslov Branka Gradišnika, prevajalca? Pri tem je vseeno, ali je to naslov doma, v službi ali internetni. Obljubim, da ga ne bom zlorabila.
Hvala!
Mima
Default avatar
Hm, Branko zanalašč ni dal telefona v imenik... Zakaj te pa zanima?
Default avatar
Brala sem nekaj njegovega, pa me je tako fasciniralo, da bi mu to rada povedala.
Default avatar
Napisite semkaj, pa mu bom poslal link...
Default avatar
Morda,
hvala za ponudbo. Jo bom izkoristila, zato prosim poglej tu gor čez kak dan. Trenutno je računalnik namreč zaseden s seminarsko, jaz pa bi tudi rada kaj lepega napisala, zato potrebujem čas.
Pozdrav!
Mima
Default avatar
Sem pač tipična baba, ki ne ve kaj bi rada, si boš nemara mislil, dragi Morda. Pa si vedno vzamem čas za take reči. Težko kaj dam od sebe. In tudi tokrat bom, če mi ne bo uspelio drugače, raje zadržala zase. Malo, ker je tekst namenjen BG osebno, malo pa, ker ne želim, da se odpre nova rubrika, BRALCI GRAJAJO IN HVALIJO. Je že uradna kritika včasih strupena kot žveplena kislina.
Pa vseeno hvala za pripravljenost pomagati.
Mima
Default avatar
Hja, cel forum moljev je v glavnem rubrika Bralci hvalijo in grajajo, z občasnimi dodatki Bralci kupujejo in prodajajo. Varianta b je, da tu objaviš svoj elektronski naslov, jaz pa mu posredujem link in potem sam razmisli, ali se ti bo oglasil ali ne... Če te prav razumem, bi mu rada povedala le mnenje o eni njegovih knjig? To avtorjem nemara dobro dene...
Default avatar
Sem mu pravkar posredoval. Dosti sreče s seminarsko.
Default avatar
Evo
Lp
BG
Default avatar
Hvala!
Našla!
Poslala!
Default avatar
Pozdravljeni,

Zadnjič sem poslušala intervju Branka Gradisnika in me je navdušil pa me zanima, če se vedno pomaga ljudem z tehniko dopisovanja. Sama sem v težavah, pa bi mi nasvet prišel prav.
Ali ima kdo njegov email mogoče?
Hvala in lp!
Default avatar
Pozdravljeni,

Zadnjič sem poslušala intervju Branka Gradisnika in me je navdušil pa me zanima, če se vedno pomaga ljudem z tehniko dopisovanja. Sama sem v težavah, pa bi mi nasvet prišel prav.
Ali ima kdo njegov email mogoče?
Hvala in lp!

Moderatorji

Nataša Purkat , univ. dipl. slovenistka in sociologinja kulture
Nataša P
mag. Gordana Rodinger , prof. slov. j. in zgodovine
Gordana Rodinger