Knjižni molji in pravopis

Odgovarjajo: Nataša Purkat, univ. dipl. slovenistka in sociologinja kulture • mag. Gordana Rodinger, prof. slov. j. in zgodovine

knjige za najstnike

Default avatar
stara sem 13 let in dobre knjige so
zeleno jezero
vse knjige davida williamsa
harry poter
Default avatar
dobra knjiga je tudi skrivnost londonskega očesa
Default avatar
Živjo jaz sem najstnica in v enih odgovorih prej sem videla, da mislite da nas branje ne zanima. Poznam veliko mojih prijateljic, med njimi sem tudi jaz, ki imajo zelo rade branje. Nekatere imamo celo knjige v šoli.
Default avatar
Harry Potter!
Default avatar
Zivjo,res najboljse knjige kar sm jih do zdej prebrala so zbirka harrya pottrja mene je sicer v to prepricala sosolka ampk k sm zacela brt me je cist not potegnla res so dobre knjige napete in nakoncu se vedno neki spreobrne top knjige😊
Default avatar
Zdravo!
Tudi jaz sem najstnica in zalooooo rada berem, zato bom z veseljem napisala nekaj bralnih predlogov za poletne dni.
Najprej lahkotno branje: Igor Karlovšek- Preživetje,
Jennifer L. Armentrout- Čakam te,
Colleen Hoover- Moj brezupno fant,
Annabel Pitcher- Rdeče kot kečap...

Potem še nakaj ljubezenskih nadaljevank: Anna Todd- Prvič, Prvič narazen, Prvič na robu, Prvič resnično srečna, Prvič na začetku
Mona Kasten: Reši me, Reši se, Reši naju.

Penelope Ward- Romanca za eno poletje,
Miha Mazzini- Zvezde vabijo,
Krive so zvezde- John Green,
Nataša Konc Lorenzutti- Avtobus ob treh...

Priporočam tudi KNJIGO MESECA (vsak mesec si lahko naročiš to knjižno škatlo, v kateri dobiš 2 knjigi, lahko si zbereš kateri žanr hočeš, zraven pa dobiš tudi presenečenje. Priporočam ☺️!

Moderatorji

Nataša Purkat , univ. dipl. slovenistka in sociologinja kulture
Nataša P
mag. Gordana Rodinger , prof. slov. j. in zgodovine
Gordana Rodinger