Forum: Knjižni molji

Za vse ljubitelje dobre knjige. Posebna stran, ki vam ponuja veliko koristnih nasvetov in informacij iz knjižnega sveta.

Moderator:
Ziva_Sorn

ZStrip 

obnova knjige

Nova tema
Default avatar sinana 16 Mar 2014 13:18

zakaj pa hčerka rabi obnove?

Odgovori Citiraj sporočilo Povezava Prijavi objavo
Default avatar clip 7 Jun 2014 11:25

Rada bi če slučajno kdo ve, kakšno je sporočilo knjige Krive so zvezde? Hvala že v naprej!

Default avatar namizje 3 Nov 2014 14:27

kaj pa obnova o palcici

Default avatar saleška 3 Dec 2014 17:04

koalica napisal:Prikaži citat
Pozdravljeni!

Sicer ne vem ali je to pravi naslov, da pišem ampak nujno bi potrebovala obnove dveh knjig za našo osnovnošolko in sicer: Mali princ in Pod svobodnim soncem prvi in drugi del. Gledala sem že na internetu vendar nisem nič našla. Knjige smo sicer prebrali, vendar smo zelo slabi v pisanju obnov.

Že vnaprej se vam zahvaljujem za pomoč.

Lep pozdrav,

Koalica

Ne razumem zakaj pišete "smo prebrali, smo slabi v pisanju...". Razmislite za trenutek o tem ali je dolžnost vas ali vaše hčere,da prebere knjigo in napišem obnovo. Po čtivu sodeč, je vaša hčerka v 9. razredu OŠ in bi morala biti samostojna VSAJ toliko, da sama prebere knjigo in o njej napiše obnovo. Če ji je že to takšen problem, da morate vi iskati po spletu zadeve zanjo potem nevem kako se bo znašla v bodočem življenju. Zdaj pa sporočilo vsem mamam,ki pišejo naloge za svoje otroke, ker mislijo, da je to zanje najboljše: A boste ve tudi z njimi , ko bodo pisali test, ali spis, ki se ocenjuje? Pomislite vendar kaj storite s tem, da pišete nalogo zanj, svojemu otroku! Naučil se ne bo NIČESAR, le tega, da jim boste ustregle v vsaki želji. Za to se ne čudite, ko bo prišel otrokn domov z nezadostno oceno in ne kličite razrednikov, tarnajte o tem koliko se je vaš otrok učil,m ker se ni učil on, ampak vi!

Default avatar slavko pregl 8 Feb 2015 12:45

ali lahko prosim izvem obnovo v 5 povedih knjige srebro iz modre spilje

Default avatar šecjen 11 Feb 2015 13:40

fascinira me optimizem otrok, ki tukaj iščejo obnove, čeprav je bilo že najmanj 10x napisano, da iz tega kruha ne bo moke.

Default avatar tomza 18 Okt 2015 12:06

Zanima me, če je gdo našel obnovo knjige Materino darilo (Britney Spears)

Default avatar Ancka1234 2 Mar 2016 20:45

Zivijo ali morda kdo pozna kaksno zanimivo knjigo z zalostno vsebino. Te so moje najljubse. Ce jo kdo pozna bi prosila za obnovo malo bol natancno da bi videla ali mi je vsec hvala vam ze v naprej. Zacela sem brati tudi knjigo Punce za znoret in je nisem dokoncala na zalost ce kdo pozna to bi prosila se za obnove se za to hvalaaa!

Default avatar gumpec 3 Mar 2016 05:07

Ančka je pokazala nekoliko več izvirnosti pri iskanju obnov, kot ostali. Ančka čestitam, kar tako naprej, morda te nekoč zanese celo v politiko ...

Default avatar hermiona 3 Mar 2016 09:07

gumpec napisal:Prikaži citat
Ančka je pokazala nekoliko več izvirnosti pri iskanju obnov, kot ostali. Ančka čestitam, kar tako naprej, morda te nekoč zanese celo v politiko ...

Bravo gumpec!

Več pa na:
http://hermioninblog.blogspot.com/

Default avatar RADAPOMAGAM 4 Maj 2016 11:24

Hey!!
Lahko ti pomagam samo pri obnovi Mali princ. Zgodba govori o dečku, ki je na osamljenem planetu z svojo vrtnico. Nekega dne pa Mali princ odidide s planeta saj bi si rad poiskal prijatelja in si ogledal še druge planete. Tako obicšče kralja,trgovca,.... Nato pa pride na zemljo kjer spozna lisico in z njo se spoprijatelji. Tako jo Mali princ zapusti saj je eno leto minilo in se mora vrniti nazaj na svoj planet k vrtnici, lisica pa mu pove še skrivnost KDOR HOČE VIDETI, MORA GLEDATI S SRCEM, BISTVO JE OČEM NEVIDNO. Ko odide med potjo sreča letalca, ki je doživel nesrečo v sahari in mu letalo ni delalo. Skupaj sta poiskala vodo, Mali princ pa mu je tako povedal svojo zgodbo. Tako naslednje jutro ko se latalec zbudi vidi letalo popravljeno. Mali princ pa se na žalost ni moral vrniti nazaj na planet saj ni znal leteti, niti ničesar. Tako je odšel do kače. Ta ga je pičila. Letalcu je bilo zelo hudo za majhnega dečka saj sta bila zelo navezana, Mali princ pa mu je preden ga je pičila kača še povedal, da ga bo vedno gledal iz svojega planeta saj KDOR HOČE VIDETI MORA GLEDATI S SRCEM, BISTVO JE OČEM NEVIDNO!!

Upam, da sem pomagala!!

Default avatar [email protected] 22 Maj 2016 20:18

Zdravo
Prosim vas za obnovo knjige Pink in Superzvezda od pisateljice Janje Vidmar. Hvala!

Default avatar hfhfhfhfhf 23 Okt 2016 10:48

karmenS napisal:Prikaži citat
"janja vidmar" napisal:Prikaži citat
rabim nujno obnovo knjige. punce za znoret od janje vidmar. prosim da bi hitro napisali ker nimam dosti cajta..hvala..<3
ja prosim nujno rabiva..

Pojdita v knjižnico, knjigo preberita in jo napišita. Kaj, a zaj bo vsak ko bo imel nekaj za prebrat šel na forum, tam prebral obnovo pa je??? Ne.

Default avatar Vanesat 18 Jan 2017 14:48

Zanima me če ve kdo obnovo knjige jacqeline wilson poredne punce Lp

Default avatar asssssdfghjklč 20 Mar 2017 20:24

Ali mi lahko PROSIM kdo pove kakšen vir na intrnetu od obnove KOŠARKAR NAJ BO!

Na vrh