Najdi forum

Grenak okus

Pozdravljeni!
Sem 18 let star fant z malce tezav v ustih. Vceraj sem bil pri osebni zobozdravnici zaradi bolecin v zgornji levi petici. Ta mi je zob odprla in nato zivec z nekaksnim zdravilom “ubila”. Na koncu mi je je zob zaprla (s kakor meni razumljeno zacasno plombo). Vceraj popoldne in danes imam sekar grenak okus v ustih in pece me v jeziku. Ali je kaj narobe ali so vse moje skrbi odvec? Na vas se obracam, ker danes in jutri v ambulanti ne delajo. Hvala za odgovor in lep pozdrav!

Pozdravljeni,

Naj vas ne skrbi…najverjetneje imaste datum pri vasi zobozdravnici za nadaljne zdravljenje zoba.
Zdravilo, ki ga imaste v zobu vsebuje paraformaldehid in ima specificen vonj, verjetno cutite okus po njem.Ce vas zob ne boli in ni nekih drugih znakov, razen okusa in ce je zob zaprt s provizoricno zaporo ni razloga za preplah.
Ce cutite bolecino ali zatekate pa se odpravite do dezurne ambulante.
Srecno in pogumno naprej!

Teja Jeras dr. dent. med. Zobozdravstvena ordinacija MOGYdent Dunajska cesta 433 Ljubljana - Črnuče T: 031 433 468 E: [email protected] W: www.mo-gy.si/zobozdravstvo V kolikor boste prišli k nam na pregled, vas prosimo, da s seboj prinesete natisnjena vaša vprašanja in naše odgovore. Odgovori preko foruma ne morejo nadomestiti kliničnega pregleda.

New Report

Close