Najdi forum

Zdravo,
Zgornja štirica pri meni je mrtev zob, ki mi ga zdravijo. Nenadoma sem po dolgem času zopet začutila bolečino pa me zanima zakaj je do tega prišlo in v kakšnem primeru mora zobozdravnik zob odstraniti? Oziroma ali obstaja možnost da mi ga bodo morali odstraniti
Hvala za vas odgovor,
Lp

Pozdravljeni,

zakaj na zobu, katerega vam zdravijo čutite bolečino težko rečem, je pa vsekakor odstranitev zoba skrajna opcija.
Vsekakor, če vas boli bi bilo najbolje, da se vrnete k zobozdravniku, kateri vam zob zdravi, da pogleda, če je morda prisoten še kakšen koreninski kanal, ki do sedaj ni bil odkrit, ali pa da pogleda tudi RTG sliko zoba.
Vsekakor ni za obupati in je potrebno poskušati zob pozdraviti in s tem seveda ohraniti.
Srečno!

Teja Jeras dr. dent. med. Zobozdravstvena ordinacija MOGYdent Dunajska cesta 433 Ljubljana - Črnuče T: 031 433 468 E: [email protected] W: www.mo-gy.si/zobozdravstvo V kolikor boste prišli k nam na pregled, vas prosimo, da s seboj prinesete natisnjena vaša vprašanja in naše odgovore. Odgovori preko foruma ne morejo nadomestiti kliničnega pregleda.

New Report

Close