Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Rak Limfom in levkemija kakšna bo odločba komisije

kakšna bo odločba komisije

Pozdravljen G. Jaka!

Moj mož je imel 20.09.2011.operacijo hernije obojestransko.Podaljšano bolniško je dobil od komisije do 25.11.2011.,na kar bi bil zmožen za delo.Gre k svoji zdravnici ,in se žali da ima mravljinčaste podplate ,noge in roke ,na kar ga ona pošilja revmatologu, pri revmatologu naredi vse preiskave in je vse ok.Izvide nese zdravnici, na kar se žali malo na utrujenost,Zdravnica mu spet podaljša bolniško .Komisija mu podaljša spet bolniško in sicer od 26.11.2011-11.12.2011.z tem dnem naj bi začel delati, ampak on spet odhaja k zdravnici ki ga spet pošilja na bolniško,VMES JE PA PROSI DA BI RAD ŠEL DELAT in odločba komisije je da je od 11.12.2011-23.01.2012.ne zmožen za delo , utrujenost.
Mož ne more biti več doma ker bi rad šel v službo,se pritoži na to odločbo 20.12.2011. in dobi odgovor od komisije da je zmožen z 27.12.2011. za delo.Zagrabi ga panika ,ker je dobil tak odgovor,(saj veste,po skoraj 3 mesecih kakšen je občuetk malo ga je bilo strah),in se on spet pritoži na odločbo komisije ,oziroma to odločbo od 27.12.2011. na kateri piše da je zmožen za delo, (navedel je da ima EMG preiskavo 17.01.2012.in še ene preiskave za katere ne ve kdaj bodo). Zdravnica mora vse to poslati na komisijo baje II stopenjsko. .trenutno dela ,oziroma od 27.12.2011.
03.01.2012. JE IMEL PREBAVNE MOTNJE(samo en dan),je spet bil pri zdravnici prosil za bolniški list za ta dan ,ona mu je odgovorila da mora vse poslati na komisijo in da mu za ta dan ne more dati bolniški list.
ZANIMA me kakšen bo odgovor komisije ,oziroma odločba.Prisrčno upam da bo odgovor v prid mojega moža,oziroma da ostane na delu, ne da gre nazaj v bolniško. dRUGAČE JE Z NJIM VSE O.K. PRIDNO DELA IN NIMA NOBENIH TEŽAV.
Hvala za Vaš odgovor.

Spoštovani,

na vaše vprašanje ni mogoče odgovoriti z enoznačnim odgovorom, saj ni mogoče predvideti odločitve pritožbenega organa, prav tako pa nisem zdravnik in ne morem ocenjevati sposobnosti za delo vašega moža.

lp

Jaka

New Report

Close