Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Pravo in zavarovanja Odškodnine in zavarovalnine prosim za pomoč pri poravnavi škode pri avtomobilu

prosim za pomoč pri poravnavi škode pri avtomobilu

Pozdravljeni,

avtomobilsko zavarovanje imam sklenjeno pri zavarovalnici ERGO in sicer premium kasko zavarovanje. Nekdo mi je pri avtomobilu razbil sprednje luči, zato sem to prijavila tudi na policij in zavarovalnici. Ker gre za xenon prednje žaromete, ki spadajo pod serisjko in ne dodatno opremo vozila, so mi po 14ih dnevih dogovarjanja le priznali, da mi jih priznajo pod kritje škode, saj dodatno nisem imela zavarovanih žarometov.

Zanima pa me naslednje in sicer ali je res, da mi ne pripadajo originalni prednji žarometi ampak le replika? Na podlagi česa mi ne pripadajo, saj ima avtomobil sedaj originalne luči, ki spadajo pod njegovo serijsko opremo? Zakaj moram plačati 13 % odbitne franšize, če za škodo nisem bila sama kriva in sem vandalizem prijavila tudi policiji?

Najlepša hvala za Vaš odgovor in lep pozdrav,

Spoštovani,

za odgovor na vprašanje bi bil potreben vpogled v splošne pogoje zavarovanja.

S spoštovanjem!

Odvetniška družba Koprivšek o.p., d.o.o. Ukmarjeva ulica 6, 1000 Ljubljana [email protected] http://www.koprivsek-op.com Zaradi omejene seznanjenosti z vsemi pravno relevantnimi dejstvi in drugimi pomembnimi okoliščinami v konkretni zadevi so odgovori na zastavljena vprašanja zgolj informativne narave in predstavljajo pomoč v obliki dostopa do splošnih informacij v zvezi s posameznim pravnim vprašanjem. Za konkretnejši odgovor je potreben oseben posvet in vpogled v dokumentacijo v odvetniški pisarni.

New Report

Close