Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Pravo in zavarovanja Odškodnine in zavarovalnine kje dobim obrazec Predlog za osebni stečaj

kje dobim obrazec Predlog za osebni stečaj

najlepša hvala

http://www.informiran.si/survey.aspx?docID=1507

e-obr

tukaj ne vidim nobenega obrazca, preden nekaj objavljaš, najprej poglej !

nova
Uredništvo priporoča

Sem sla pogledat zgornji link in odpre Dokument: Predlog za osebni stečaj in odpust

Barca meni nič ne odpre dokumenta, no, kje ti gledaš ?

http://www.informiran.si/survey.aspx?docID=1507

Zgoraj v modrem okvirju so navodila, spodaj se lahko zacne izpolnjevati dokument…

a se to plača ?

Ne vem, nisem nikoli delala tule kakega obrazca… pac poskusi in izpolni zahtevane osnove in bos videla, ali na koncu, verjetno pred tiskanjem, aplikacija zahteva placilo.

PLAČA SE, JA !! Zato nehajte dajat teh povezav, ker so vse te stvari plačljive, sramota

Ste pa navalili glede osebnih stečajev. Ali imate vsaj 1500 €, da boste ta postopek lahko sploh uvedli? Ker mislite, da so ti postopki že tako enstavni. Ali se boste dodatno zapufali, da boste zmogli uvedbo postopka sploh plačati?


a pa te ni nič sram, ko si tako zagovedana ?! vsaj malo ?

oujea

govedo ti je v gatah

Vloži vlogo za BPP in oprostitev stroškov. potem ti bo dodeljeni odvetnik sestavil in pomagal pri osebnem stečaju. No kasneje te pa tako stečajno upravitelj usmerja, kaj potrebuje in kaj moraš delati.

To je res popolnoma brezplačna varianta in najbolj varna.

Druga je podanje vloge ustno na zapisnik na pristojnem sodišču, vendar moraš imeti že kar nekajzbranih dokumentov, potrdil in seveda osebni dokument, davčno št., TRR,…

Sama imam zelo kompleksno tezavo. Postopka nebi rada sama peljalal. Ker sem v velikih financnih tezavah nevem na koga se naj obrnem? Odvetnik mi je zelel racunati 200eur.
Aja pa kaksno dokumentacijo sploh potrebujem?
Ali grem lahko v stecaj ce sem zaposlena samo za 4 ure?
Hvala za pomoc

Spoštovani!
Seveda ste opravičeni, da začnete postopek osebnega stečaja. Ker pravite, da je vaš primer kompleksen vas vabimo v našo pisarno na brezplačen pravni posvet. Rešili bomo vse dileme in vam natančno pojasnili postopek osebnega stečaja. Za vložitev predloga za začetek osebnega stečaja potrebujete: zadnje 3 bančne izpiske, zadnje 3 plačilne liste in pogodbo o zaposlitvi, dokazila o dolgovih (zapadli računi, opomini, izvršbe,seznam izvršb…),dokazila o premoženju, dokazila o zdravstvenih težavah (če jih imate), osebna izkaznica, bančna kartica, davčna številka.

Lep pozdrav,

Jure Peer
G 030 707 001

Jure Peer G: 030 707 001

New Report

Close