Najdi forum

padec pred trgovino

Pozdravljen,

v začetku meseca junija sem se pri izhodu iz trgovine spotaknila ob ploščo 40*$= debeline cca 4 cm. Vrata trgovina so bila takrat odprata in plošča je bila pred vrat postavljena najverjetneje, da se nebi zaprla. Ko sem šla iz trgovine proti avtomobilu plošče nisem opazila in sem padla naprej in se ujela na obe roki. Na kraju mi je postalo slabo, zaradi česer sem tam za nekaj časa obsedela. ko je trgovka opazila, da sedim pred trgovino je prišla ven in me povprašala kaj se je zgodilo ter mi prinesla kozarec vode. Kasneje mi je povedal, da je plošča pred vrati zato, da bi nanjo postavila raztavno lutko. kasneje me je tudi poklicala in mi povedala zavarovalnico in št. police, pri kateri so zavarvani.
Zanima me če sem upravičena do odškodnine in koliko.
zanima me tudi kako naj sama sestavim odškodninski zahtevek (to bi rada storila sama zaradi slabih preteklih izkušenj)

Lp,

Pozdravljena,

do odškodnine ste upravičena, višina pa je odvisna od različnih dejavnikov, ki so nam neznani, zato vam tudi ne moremo povedati okvirnega zneska. Najpomembnejša je seveda zdravstvena dokumentacija, torej postavljene diagnoze oz. poškodbe, ki ste jih utrpela. V kolikor želite sama uveljavljati odškodnino, vam ni treba sestavljati odškodninskega zahtevka, saj imajo zavarovalnice svoje obrazce za uveljavljanje odškodnine. Torej le izpolnite obrazec in ga skupaj s prilogami oddate na zavarovalnico.

Slabe izkušnje?

Lep pozdrav,

Pozdravljeni! Danes sem v nakupovalnem centru hotel iti po tekočih stopnicah ko sem stopil na njih mi je spodrsnilo saj je bilo vse spolzko ( ni bilo table za spolzka tla) in sem se komaj prijel nekaj časa sem bil na tleh ob tem padcu mi je zelo drgnilo koleno kjer imam zdaj rdečico in plavice ter bolečine v spodnjem delu kosti . V centru smo naredili zapisnik jaz pa sem moral takoj v dezurno zaradi bolečin v nogi!. Zanima me ali me pripada odskodnina ker so mi rekli da se odskodnina dobi samo če je zlom?
V koliksnem času bi moral dobiti odskodnino če sem do nje seveda upravičen? Lp

Spoštovani!

Načeloma ste do odškodnine upravičeni, vendar pa je potrebno preveriti še splošne pogoje po katerih je nakupovalni center zavarovan. Celoten postopek je speljan v 1-2 mesecih po končanem zdravljenju.

S spoštovanjem!

Odvetniška družba Koprivšek o.p., d.o.o. Ukmarjeva ulica 6, 1000 Ljubljana [email protected] http://www.koprivsek-op.com Zaradi omejene seznanjenosti z vsemi pravno relevantnimi dejstvi in drugimi pomembnimi okoliščinami v konkretni zadevi so odgovori na zastavljena vprašanja zgolj informativne narave in predstavljajo pomoč v obliki dostopa do splošnih informacij v zvezi s posameznim pravnim vprašanjem. Za konkretnejši odgovor je potreben oseben posvet in vpogled v dokumentacijo v odvetniški pisarni.

Zgodilo se mi je podobno … Poškodba na javni površini,zlom roke,zlom ključnice…operacija klučnice.Zadeva je že v poravnavi,sam zdaj sem pa malo radovedna,koliko lahko pričakujem? Lp

Pozdravljeni,

vaša odškodnina se po sodni praksi giblje med 9.000,00 eur in 18.000,00 eur. Na višino odškodnine vplivajo številni dejavniki (starost, čas zdravljenja, trajnost posledic, nevšečnosti med zdravljenjem, intenziteta poškodbe, itd.).

Upam, da smo vam podali nekaj smernic glede vrednotenja višine odškodnine.

VISOKA ODŠKODNINA PLANINŠEC – 080 26 26

Več informacij o višini odškodnine najdete tukaj:
https://www.visokaodskodninaplaninsec.si/visina-odskodnine

*** Visoka Odškodnina Planinšec [url]http://www.visokaodskodninaplaninsec.si[/url] T: 080 26 26 E: [url][email protected][/url]

New Report

Close