Najdi forum

nesreča na raftingu

Živjo

pred 2 tednoma sem imela nesrečo na raftingu s prijatelji. Cel čoln je preobrnilo, vseh 8 z vodičem vred je bilo v vodi. nekateri izmed nas smo utrpeli poškodbe. Jaz sem imela potem nekaj dni vročino in so mi pregledali kri, rezultati so pokazali k sreči le na prehlad. Sem pa zaradi bolečin v krizu dobila fizioterapijo, popisali so mi modrice, in sedaj grem še na slikanje čeljusti, ker me še vedno boli. ker je bilo vse skupaj prijavljeno kot nesreča, bili smo tudi na policiji, me zanima, kako se sploh lotiš oz.ali vložiš zahtevo za zavarovalnino na svoje zavarovanje ali na te osebe, ki vodi podjetje z raftom, ker so tudi zavarovani v primeru nezgode in koliko dejansko lahko za te poškodbe pričakuješ denarne odškodnine?

hvala za odgovor

Pozdravljeni,

v omenjenem primeru ste kot oškodovanec v nesreči opravičeni do primerne odškodnine s strani zavarovalnice podjetja, ki se ukvarja z raftom. Seveda, če le to navedeno podjetje ima sklenjeno zavarovanje za primer civilne odgovornosti. Vsekakor bi bilo najboljše, da se z vso razpoložljivo dokumentacijo oglasite v vam najbližji naši poslovalnici, kjer bomo zadevo podrobneje pregledali, pridobili policijski zapisnik in zapisnik s strani rafting kluba ter zavarovalno polico. Sama višina odškodnine pa je odvisna od večih dejavnikov (diagnoze, čas zdravljenja, fizioterapije, izpad dohodka v primeru zaposlitve itd.).

New Report

Close