Najdi forum

poškodba na fuzbalu

Pozdravljeni!
Pred pol leta sem se poškodoval pri igranju nogometa na športni rekreaciji s kolegi. Med igro me je sodelavec spotaknil od odzadaj, pri tem pa sem padel in si poškodoval koleno ter desno zapestje. Glede kolena so mi ugotovil da je prišlo do poškodovanja meniskua, za zapestje pa samo zvin. V službi imamo kolektivno zavarovanje. Kaj lahko dobim ven iz tega.
Lp Zvone

Spoštovani!

Iz nezgodnega zavarovanja ste vsekakor upravičeni do izplačila dnevnega nadomestila za čas zdravljenja, bolnišnične dneve, ter invalidnost. Je pa potrebno sam potek nezgode potrebno preučiti splošnih pogoje pod katerimi imate zavarovanje sklenjeno. Glede na kratko opisane poškodobe, ste v tem primeru vsekakor upravičeni do dnevnega nadomestila in invalidnosti zaradi poškodbe kolena in morebiti zapestja. Glede višine odškodnine pa je odvisno za kolikšen znesek dnevnega nadomestila in zavarovalne vsote za primer invalidnosti ste zavarovani. Za bolj točno oceno, pa bi bilo najbolje, da se z vso zdravstveno dokumentacijo in kopijo zavarovalne police oglasite v naši vam najbljižji poslovalnici.
Lep pozdrav,

New Report

Close