Najdi forum

nesreča s taxijem

Pozdravljeni.

Pred 10 dnevi sem na poti v službo doživela prometno nesrečo s taksijem. V mojo, desno zadnjo stran, kjer sem sedela, se je bočno zaletela ženska, ki je očitno še spala. Mene je odneslo na drugo stran avtomobila, kjer sem z glavo in desnim komolcem močno treščila v vrata. Po 10 minutah ko smo čakali ne vem kaj na kraju nesreče(očitno sta se taksist in pa ženska, ki je čakala moža želela sama dogovorit kako naprej), sem se vsa histerična in panična, ker še zmeraj nisem dojela kaj se je zgodilo, pričela počutiti čudno, zmedeno, z rahlimi bolečinami. Skratka neprijetno. Taksist, je opazil da nekaj ne štima in je poklical najbljižji taksi ki me je nato odpeljal do urgence. Ugotovili so nateg vratnih mišic, vretenc in pa poškodbo komolca. Ker se mi je točno to že enkrat zgodilo, sem rekla da tukaj nekaj smrdi in da se me najbrž tako kot prvič želijo rešit.
Par dni kasneje sem po nasvetu prijatelja, od policista ki je prišel na kraj nesreče, zvedela da sem v zapisniku omenjena. Ker sem šla na urgenco so morali poklicati policijo, če ne je najbrž ne bi.
Zato me zanima, kako je z odškodninami v takem primeru? Glede na to da sem bila sopotnica v taksiju in da ni bil taksist kriv za nesrečo?
Sem še zmeraj na bolniški, vrat ni popolnoma vredu, včasih boli in je nekako otrdel, občasno se mi vretenca kr nekak zataknejo, vem hecno. Ob nagibu glave naprej pa čutim celo hrbtenico točno do trtice, komolec pa je že ok. Osebni zdravnik je mnenja da ni nič hujšega, da bom kmalu okrevala in da bo vse kar sem naštela izzvenelo, mene pa hudo skrbi za mojo hrbtenico.

Prosim za nasvet.
Hvala,
Malena

Pozdravljeni!

Do primerne odškodnine ste vsekakor upravičeni, le ta pa se bo v vašem primeru, uveljavljala preko zavarovalnice povzročiteljice prometne nesreče. Telesne poškodbe, ki ste jih utrpeli v prometni nezgodi so vam nedvomno zapustile posledice. Svetoval bi vam da se oglasite v eni izmed naših, vam najbližji poslovalnici, kjer vam bodo naši strokovnjaki dali ustrezne napotke glede poteka samega zdravljenja in uveljavljanja odškodnine.

New Report

Close