Najdi forum

Zgodaj zjutraj sem se na zasneženi cesti umikala nasproti vozečemu vozilu..kateri je bil skoraj z pol avtomobila na mojem pasu. Krenila sem malo desno…na cel sneg ob robu..in vozilo mi je začelo zanašati….odneslo mimo nasproti vozečega avtomobila in v zaščitno ograjo. Voznik drugega avtomobila se je odpeljal dalje. Jaz pa brez prič.
Je možno v tem primeru uveljavljati kakršnokoli zavarovanje? V avtomobilu sem bila sama.

Pozdravljeni!

V vašem primeru bo zelo težko dokazati, da je prometno nezgodo povzročil pobegli voznik, saj ne obstajajo priče dogodka. Policija v tovrstnih primerih namreč največkrat naloži odgovornost za prometno nezgodo vozniku, ki je bil neposredno udeležen v nezgodi, torej vam. Tako boste lahko zahtevali povrnitev materialne škode, ki je nastala na vozilu le, v kolikor je vaše vozilo kasko zavarovano. Če ste v prometni nezgodi utrpeli telesne poškodbe, pa boste lahko uveljavljali odškodnino le, v kolikor imate sklenjeno AO+ zavarovanje (zavarovanje voznika zaradi telesni poškodb).

Za več informacij sledite naslednji povezavi – Prometne nesreče – Poravnava d.o.o.[/url]

New Report

Close