Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Pravo in zavarovanja Odškodnine in zavarovalnine Morda kdo ve, kaj je potem z nami, razlaščenimi delničarji NKBM?

Morda kdo ve, kaj je potem z nami, razlaščenimi delničarji NKBM?

Resnično me zanima, ker sem izgubil veliko denarja z razlastitvijo, denarja kiga trenutno zelo potrebujem, saj moram zaradi poškodb renovirati hišo.

Ne sekiraj se.
Saj bo predsednik uprave renoviral svojo bajto, tako da bo namen za katerega si varčeval dosežen.

Konec lanskega leta so ga z vetom zavrnili, v DZ bi moral ponovno na glasovanje, pa, vsaj kolikor je meni znano, še niso ponovno glasovali.
Kaj mučkajo tako dolgo.
Seveda za pokrast lastnino državljanov so se odločili in izvedli pa v hipu, brez najmanjših pomislekov in zavlačevanja. Država pa taka gnila.
Upam da, ko bo sprejet zakon, bodo plačali tudi obresti za vse to večletno zavlačevanje.
Pred časom se je en pravnik oglašal tu, mogoče on ima informacijo, kdaj bo sprejet zakon, oziroma, če je že.

nova
Uredništvo priporoča

pa nlb tud, v obeh bankah sem se nategnil, ker sem verjel v državo, mater jim nabijem.., pol pa pismo s podpisom bratovškove, vaše delnice niso vredne nič..

Kateri je ta zakon? Če bo sprejet, dobimo vsi, ki se nam je to zgodilo?

Kateri je ta zakon? Če bo sprejet, dobimo vsi, ki se nam je to zgodilo?
[/quote]
Tale zakon:
https://www.delo.si/gospodarstvo/novice/banka-slovenije-zahteva-ustavno-presojo-zakona-o-bancnih-razlascencih-267479.html
Sem našel novejše informacije; seveda lopovska BS zavlačuje. Ker bi oni morali izplačati odškodnine, pa zdaj zavlačujejo, ko je bilo pa treba pokrasti denar in lastnino državljanom, pa se niso ustavljali niti sekunde. Glede na to, da tako dolgo že zavlačujejo s sprejemom tega zakona, toliko let, upam, da US po hitrem postopku odloči in da lahko začnemo vlagati tožbe proti tej lopovski državi in BS.

Upam, da se še kaj oglasi pravnik tukaj, ki je bil nekaj časa nazaj tukaj in odgovarjal v tej temi in pove kakšne možnosti bodo sedaj za vlagatelje: Bo zakon sploh kdaj sprejet in veljaven, da bomo sploh kdaj lahko začeli uveljavljati svoje pravice?
Če prav vem je EU naložila državi, da popravi krivice storjene oškodovancem in bi že zdavnaj morali sprejeti in storiti to, tako pa se vse skupaj samo zavlačuje iz leta v leto.

Nikoli ne kupujte slovenskih delnic. Nikoli ne vlagajte v gnila slovenska podjetja. Upam da je to sedaj jasno.

A zakon predvideva izvensodno poravnavo za male delničarje, če svojo terjatev prijavijo na Banko Slovenije do 4.3.2020?

Tudi jaz sem kupila te delnice, pa danes sploh ne vem, če jih imam še, ali sem jih kdaj kasneje vseeno prodala po minimalni ceni. Kje lahko preverim, če jih morda še imam?


Če bi delnice imela bi vedela po položnicah, ki bi jih dobivala za hrambo.

Našel sem nekaj info, če kaj pomagajo, sem tudi sam izbrisanec in ne vem kako pristopiti

https://www.visokaodskodninaplaninsec.si/bancni-razlascenci?gclid=Cj0KCQiAjfvwBRCkARIsAIqSWlNHOO7Sl5IyTuljYrfsBvovEI3mpTk6k-eyzVUtOGmmpo2yVPio_aMaAnmTEALw_wcB

Jih nimam, vendar je to za mene čisti kriminal.
A ni na NLB isto?
Ljudje so prihranke spremenili v delnice – po nasvetu strokovnjakinje za pultom v NLB in ostali brez…
Potem država dokapitalizira PRIVAT banke!

Link je sicer že star:
https://siol.net/posel-danes/novice/preberite-vse-o-resevanju-slovenskih-bank-ki-je-obremenila-generacije-slovencev-421299

Žal mi je za vse vas, ki ste nasedli …


Tale zakon:
https://www.delo.si/gospodarstvo/novice/banka-slovenije-zahteva-ustavno-presojo-zakona-o-bancnih-razlascencih-267479.html
Sem našel novejše informacije; seveda lopovska BS zavlačuje. Ker bi oni morali izplačati odškodnine, pa zdaj zavlačujejo, ko je bilo pa treba pokrasti denar in lastnino državljanom, pa se niso ustavljali niti sekunde. Glede na to, da tako dolgo že zavlačujejo s sprejemom tega zakona, toliko let, upam, da US po hitrem postopku odloči in da lahko začnemo vlagati tožbe proti tej lopovski državi in BS.
[/quote]

Hvala. Se pravi, ko bo (če bo) zakon sprejet, bomo lahko vložili tožbo, zahtevo, ….?

Hvala. Se pravi, ko bo (če bo) zakon sprejet, bomo lahko vložili tožbo, zahtevo, ….?
[/quote]
Zakon je že sprejet in velja, zakonski roki po njem tečejo, tudi Banka Slovenije je skladno z vsemi zakonskimi roki že objavila vse dokumente, kakor ji nalaga zakon.

Ker sem tudi sama razlaščena, sem danes malo brala zakon;
po pravici povedano, ne razumem, v cem je fora te virtualne sobe.
Nisem našla nobenih “navodil” za nas laike, kako se s tem spopasti, da dobiš vsaj nekaj nazaj.
Planinšecu pa ne bi rada plačevala usluge..
Ado ve, kako dati zahtevek za izplačilo?


Če greš v tožbo boš ziher dobila več, saj dobiš še obresti zraven za vse do izbrisa. In itak moraš met odvetnika, pa bo on vse zate naredil, ne rabiš ti nič.

Dobro jutro , ste se že zbudili ?
Torej boste rabili še najmanj pet let da dojamete kaj se vam dogaja danes !
Res lepo!

Zakaj bi šla v tožbo?
V zakonu piše, da je treba dati vlogo oz. zahtevek za izplačilo??

To, da so te nategnili, je morda rezultat tvojih političnih preferenc.
Osebno ne zaupam nobeni ustanovi, kjer imajo vpliv kaviar levičarji. Do danes se še nisem našajbal…

New Report

Close