Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Pravo in zavarovanja Odškodnine in zavarovalnine Odškodnina – prometna nesreča

Odškodnina – prometna nesreča

Pozdravljeni,

tri mesece nazaj sem imel prometno nesrečo (ni bila moja krivda). Odpeljan sem bil najprej v bližnji zdravstveni dom, nato naprej v Ljubljano. Diagnoza je bila sledeča:
* Izvin in nateg neopredeljene kolateralne vezi kolena
* Površinska poškodba glave, udarnina
* Zvin/nateg ledvenokrižnega sklepa/vezi
* Izvin in nateg vratne hrbtenice

Sledile so fizioterapije za vrat in koleno. Sedaj me čaka še fizioterapija za hrbtenico.

Zanima me ali sem opravičen do odškodnine in če v približno kakšnem znesku.

Hvala in lep pozdrav

Pozdravljeni!

Hvala za posredovano vprašanje. Seveda ste opravičeni do odškodnine za nematerialno in materialno škodo iz naslova avtomobilske odgovornosti povzročitelja.
Odškodnine za podobne primere so med 2.000,00 in 3.500,00 EUR. Predvsem je odvisno, kakšno stanje bo po zaključenem zdravljenju. Ali boste imeli še omejeno gibljivost. Zanima me ali ste bili v času prometne nesreče na bolniški. V primeru, da ste bili in je bila poškodba izven dela ste opravičeni tudi do izgube osebnega dohodka.
Za bolj natančno oceno višine odškodnine bi potreboval v pregled celotno dokumentacijo. Za brezplačni pregled dokumentacije in več informacij sem dosegljiv na gsm 030 707 001!

Lep pozdrav,

Jure Peer
G: 030 707 001

Jure Peer G: 030 707 001

New Report

Close