Najdi forum

poškodba na delu

Zdravo,

poškodovala sem si koleno na delu.
Da povem kaj več..v nekem trenutku na delu v restavraciji sem se obrnila in sem izpahnila koleno.
Bila sem 5 mesecev na bolniški, brez operacije.

Sodelavec mi je povedal za odškodnino, ki bi jo lahko terjala od podjetja, vendar nevem kako poteka, zato se obračam na vas.

Hvala in lepo pozdravljeni.

Spoštovani!

V vašem primeru ne moremo govoriti o odgovornosti delodajalca, saj ni vzročne zveze med ravnanjem ali opustitvijo delodajalca in vašo poškodbo (npr. če bi poškodba nastala zaradi mokrih tal bi delodajalcu lahko očitali, da ni poskrbel za varnost). Poškodba kolena bi se vam lahko pripetila kjerkoli, zato menimo, da ni podana odškodninska odgovornost delodajalca.

S spoštovanjem!

Odvetniška družba Koprivšek o.p., d.o.o. Ukmarjeva ulica 6, 1000 Ljubljana [email protected] http://www.koprivsek-op.com Zaradi omejene seznanjenosti z vsemi pravno relevantnimi dejstvi in drugimi pomembnimi okoliščinami v konkretni zadevi so odgovori na zastavljena vprašanja zgolj informativne narave in predstavljajo pomoč v obliki dostopa do splošnih informacij v zvezi s posameznim pravnim vprašanjem. Za konkretnejši odgovor je potreben oseben posvet in vpogled v dokumentacijo v odvetniški pisarni.

New Report

Close