Najdi forum

V objektu , kjer je spodaj avtomobilska delavnica mi je otrok padel po stopnicah in se poškodoval čeljust.
Zanima me ali sem uprvičena do odškodnine. Bili smo v bolnici slikali glavo, čeljust, bili pri zobozdravniku zaradi zoba, otrok je bil tudi šivan po bradi.

Spoštovani!

Menimo, da vam v tem primeru odškodnina ne pripada, vendar lahko uveljavljate odškodnino preko avtomehanične delavnice, če imajo oni zavarovano za primere poškodbe strank. Najbolje bi bilo, da se o tem pozanimate pri odgovorni osebi v avtomehanični delavnici kjer je prišlo do poškodbe otroka, nato pa je celoten postopek odvisen od odločitve zavarovalnice.

S spoštovanjem!

Odvetniška družba Koprivšek o.p., d.o.o. Ukmarjeva ulica 6, 1000 Ljubljana [email protected] http://www.koprivsek-op.com Zaradi omejene seznanjenosti z vsemi pravno relevantnimi dejstvi in drugimi pomembnimi okoliščinami v konkretni zadevi so odgovori na zastavljena vprašanja zgolj informativne narave in predstavljajo pomoč v obliki dostopa do splošnih informacij v zvezi s posameznim pravnim vprašanjem. Za konkretnejši odgovor je potreben oseben posvet in vpogled v dokumentacijo v odvetniški pisarni.

New Report

Close