Najdi forum

Poškodba na nogometu

Spoštovani!

Zanima me ali sem upravičen do bilo kakšne odškodnine za poškodbo, ki se mi je zgodila na nogometni tekmi. Šlo je za izpah rame. Zdravljenje sem zaključil po 7 tednih. Gre za ligo malega nogometa, kjer vse poteka ljubiteljsko. V aktih imajo sicer zapisano da vsak igralec nastopa na lastno odgovornost vendar je bilo kljub temu nekaj napak, katere se nebi smele narediti ( vse je navedeno v njihovih aktih). Kot prvo je v aktu navedene da mora biti igrišče primerno za igro pa nažalost to igrišče ni bilo (zelo mokro, splozko, črte ki označujejo robove igrišča še posebej splozke, tam je tudi prišlo do poškodbe) kot drugo pa sodnik ni prišel 15 minut pred tekmo kot bi moral ampak zgolj 2-3 minute prej. Se da v tem primeru kaj storiti?

Pozdravljeni,

za oceno ali je podana odgovornost organizatorja bi morali imeti vpogled v pravilnik in biti bolje seznanjeni z določenimi dejstvi (kaj pomeni, da je igrišče primerno – torej kakšnim pogojem mora zadostovati), itd. Zamuda sodnika pri tem nima nobenega pomena. Žal imamo premalo podatkov, da bi lahko podali konkreten odgovor.

Lep pozdrav,

Jure Peer

New Report

Close