Najdi forum

Postopek in odškodnina

Pozdravljeni
Prejšnji teden sem se poškodoval, urezal sem po sredincu leve roke. Odrezal sem pol nohta in malo konice. Ni nekaj strašnega zdravnica pravi, da se bo zaraslo vendar verjetno mi bo zmeraj manjkal delček konice prsta.

Zavarovalnici sem javil nezgodo ( z potrdilom iz UKCja oz. pac tistim listom ), ker oz. če sem prav prebral je potrebno nezgodo prijaviti v 30ih dneh.
Napisal sem jim, da sem v postopku zdravljenja.

Hitro sem prejel mail z nihove strani, da potrebujejo TRR. Ni problema sem jim ga posredoval in jim napisal zakaj ga potrebujejo, ker se še zdravim tako kot sem jim napisal.
Odpisali so, da vkolikor še hodim na preveze v ZD naj jim po končanem zdravljenju pošljem kopijo zdravstvenega kartona, kjer bodo vidni obiski ambulante.

Menim,da bi potrebovali tudi potrdilo o zaključku zdravljenja in zdravnikovo mnenje oz “rezultat” zdravljenja.

Sem levičar in me to zelo ovira in tudi v šoli nisem zmožen pisati pri predavanjih seveda trenutno kasneje bom lahko. Bom imel pa verjetno trajno kašne bolečine in probleme.

Sedaj me zanima kaj lahko pričakujem od zavarovalnice oz kaj bi morala zavarovalnica narediti mogoče pregled neodvisnegaa zdravnika ali to ni tako resna poškodba.
kaj bi morali izplačati?
višina odškodnine?
oz. kaj moram zahtevati.
Če sem kaj narobe naredil oz moram še kaj narediti, dodati ?

Zelo lepo se zahvlaljujem za kakršenkoli nasvet oz odgovor.

hvala

Pozdravljeni,

v kolikor bodo ostale trajne posledice v skladu s Tabelo invalidnosti vas bo zavarovalnica povabila na pregled k njihovemu zdravniku cenzorju, ki bo ocenil kakšen odstotek invalidnosti je zapustila nezgoda. V vsakem primeru vam bodo izplačali dnevno nadomestilo, invalidnost pa le, če bo prisotna.

Za dodatne informacije nas lahko pokličete na brezplačno št. 080 13 14.

Lep pozdrav,

poraVnava
080 13-14

Hvala za odgovor vas bom pa kontaktiral verjetno, ker imam še eno vprašanje

lp

New Report

Close