Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Pravo in zavarovanja Odškodnine in zavarovalnine Vračilo podarjenen vstopnice preko Eventim

Vračilo podarjenen vstopnice preko Eventim

Spoštovani,
podarili so mi vtopnico za dogodek, ki je bil v četrtek 8.1.2015 v prostorih Zlati zob Etno klub v Ljubljani.

Štiri dni prej sem govorila z gospo (verjetno lastnico), ki je na vse svete trdila, da če bi bile vstopnice kupljene pri njih bi oni vrnili denar pa sploh ker je bilo pravočasno sporočeno, pa še podarjeno brez predhodnega preverjanja ali lahko prideva z možem ali ne.
Napotila me je na Petrol kjer so karte bile kupljene oz. da jih nekomu podarim ali prodam.

Oseba ki nam je podarila vstopnice je kupila še za svoje starše in naj bi šli skupaj, saj smo drugače iz Izole. Sporočila sem, da se ne bova šla in poskušala sva (zaradi pokvarjenega avta) od drugega para, ki sta se tudi odločila da ne gresta , vrniti denar darovalki.

In se je začela cela štorija , kot rečemo na Primorski, in sicer kliči Petrol, številke računa, rezervacije pošljejo na Eventim, pošljemo še celo obrazložitev tudi po elektronski pošti ter osebno pokličemo in prosimo za ureditev nastale situacije…

Izvem, da samo organizator lahko odobri vračilo in v tem primeru je to bila gospa, ki se mi je že takoj zlagala, da ne more nič narediti, Eventim je posrednik čeprav obstaja v pogodbi del, ki govori o možnosti vračila denarja.

Ne gre se sicer za znesek, saj za 4 vstopnice je bilo plačano 36EU, se gre bolj za občutek da nimaš nobene možnosti. Mal se ping-pongajo in stranka ostane nekje vmes in seveda potegne ta kratko . Danes smo to bili mi in zato bi želela da saj kakšnega prišparam in preklemansko premisli če nakupuje v tako odmnevni in reklamirani spletni strani.

Hvala za odgovor ali vsaj za komentar
Babi iz Izole

Pozdravljeni,

če predpostavimo, da drži, da bi vam organizator edini lahko vrnil denar, pa tega ni storil, je potem edina možnost tožba zoper njega, kar pa se vam za znesek 36,00 € zagotovo ne splača. Vsekakor je tako ravnanje zelo neprofesionalno in nekorektno.

Lep pozdrav,

poraVnava

New Report

Close