Najdi forum

Sem upravicen do odskodnine

Pozdravljeni,

Zanima me če sem upravičen do odškodnine,z kolegom smo imeli prometno,zaletel se je v drevo.
V bolnišnico nas je peljala moja punca kjer je bila obveščena policija,vozniku nič je napihal 0,80 po novem.Ker sem pač mislil da je samo močnejsi udarec sem rekel da mi ni nič,Drugi sopotnik je doživel pretres možganov. sem pa zapisan v zapisniku od prometne .Isti dan sem šel v bolnico nazaj,kjer sem rekel da sem padel.Sem pač mislil da je mogoče samo udarec.

Diagnoza zlom himerusa..itd

Je kaka možnost za odškodnino ? z zavarovanja avtomobila

Lp

Spoštovani,

problem bi lahko bil le, ker ste pri zdravniku navedli, da ste padli in možno, da se bo zavarovalnica sklicevala na to. Predvidevam pa, da imate kljub temu izvid predhodnega pregleda in če nič drugega bi lahko na podlagi le tega zahtevali odškodnino. Predlagam, da nas kontaktirate na brezplačno tel. št. 080 13 14, kjer vam bomo dali podrobnejše informacije.

Lepo pozdravljeni,

Vaša poraVnava

Nazalost nimam nič,imam samo poskodbene liste z ukc pri prvem je naveden padec ..sem pa klical na policijo in sem navden kot sopotnik vendar ne kot udeleženec ker nisem bil kao poškodovan.v bolnico sem prišel isti dan kot je bila nesreča ..

nova
Uredništvo priporoča

Če vam ni odveč se z dokumentacijo oglasite v vam najbližji poslovni enoti, kjer se bomo temeljiteje pogovorili.

Lep pozdrav,

poraVnava

New Report

Close